Інформація
Пошук

На вагу Citrulline Malate (600 грам)

Модель: 2213516-22
1 185 грн.

  • В наявності

Відправлення день в день

Відправлення день в день

Приємний бонус для улюблених клієнтів

Самовивіз зі складу в Києві

Самовивіз зі складу в Києві

Будні: з 10-00 до 18-00, Сб і Вс: вихідний

Бонусна система

Бонусна система

Оплачуй балами замість гривень!

Що таке цитрулін?

Цитрулін малат є типом амінокислоти, яка є попередником L-аргініну. L-аргінін перетворюється в оксид азоту в організмі, щоб сигналізувати про кращому кровотоку і постачанні киснем в організмі.

Цитрулін в бодібілдингу володіє основною перевагою таким як, потужний м'язовий пампінг. Приплив крові до м'язів посилюється, що надає їм більш повний і сильний вид.

Кожен бодібілдер і спортсмен шукає варіанти, щоб відстрочити настання втоми, щоб проявити себе найкращим чином на кожному тренуванні. У міру того, як ваші тренування стають більш інтенсивними, необхідна вам харчова підтримка також збільшується.

Амінокислоти є найбільш важливим живильною речовиною, необхідним організму. З декількох амінокислот, які складають м'язи нашого тіла, цитрулін малат має низку переваг. Ви можете отримати це важлива поживна речовина за допомогою добавок.

Л цитрулін забезпечує декілька переваг, таких як:

  • Цитрулін малат допомагає поліпшити рівень оксиду азоту в організмі для кращого припливу крові до м'язів.
  • Щоб зменшити втому під час тренувань, допомагає зменшити накопичення аміаку і оксиду молочної кислоти.
  • Поліпшення кровотоку допомагає поліпшити постачання м'язів поживними речовинами і киснем для підвищення продуктивності тренування.
  • Покращує вироблення АТФ, який є енергетичною одиницею організму.
  • Покращена елімінація аміаку

L-цитрулін, є незамінною амінокислотою, яка є попередником аргініну. Поряд з орнітином, аргінін відповідає за видалення аміаку з організму. Аміак є продуктом білкового обміну і часто зберігається в печінці. Ці інгредієнти допомагають детоксикації печінки і видалення відкладень аміаку.

Покращена функція печінки

З видаленням аміаку печінка здатна функціонувати краще. Любителі фітнесу знають, що печінка є одним з основних органів, коли мова йде про жировому обміні. Це означає, що ваше організм отримує більше енергії і що відкладення жирних кислот видаляються більш ефективно.

Затримка настання втоми

Аргінін покращує кровообіг в організмі. Це дозволяє поживним речовинам легко проходити по ньому і швидше досягати життєво важливих органів. Кров також постачає м'язи киснем під час тренування, покращуючи відновлення і запобігаючи утомі. Завдяки кращому постачанню киснем додаткова перевага полягає в тому, що токсини, які накопичуються під час тренування, знижуються. Це включає в себе молочну кислоту, а також аміак, які мають тенденцію викликати м'язові болі. Коли ці токсини вимиваються, м'язова втома настає пізніше, що дозволяє вам тренуватися довше.

Найкраще виробництво оксиду азоту

Цитрулін малат допомагає збільшити рівень оксиду азоту в організмі, що викликає приплив крові і кисню. З великою кількістю крові ваші м'язи накачані і виглядають повніше, ефект так званого пампинга.

Збільшення витривалості

Більш швидке відновлення означає, що ви можете проводити більш тривалі й інтенсивні тренування з більшою легкістю. Поліпшене відновлення також збільшує розмір і обсяг м'язів, роблячи вас сильніше з кожним тренуванням. А завдяки меншій накопиченню токсинів ваші м'язи також можуть швидше відновлюватися після тренування. Це зменшує м'язову хворобливість на наступний день. В результаті ви можете стабільно збільшувати інтенсивність тренувань, покращуючи м'язову силу і витривалість.

Високий рівень енергії

Одним з кращих ефектів цитруллина малата є те, що він допомагає поліпшити вироблення АТФ в організмі. АТФ є енергетичною одиницею людського організму. В результаті ви відчуваєте себе енергійним протягом дня і навіть здатні легко витримувати важкі тренування.

Як приймати цитрулін в спорті?

Л цітрулін не містить будь-яких доданих ароматизаторів. Тому, кожна порція містить рівно стільки цитруллина, скільки ви насипу. Ви можете змішати одну порцію цитруллина малата (2,5 грам) з 150 - 200 мл води або додати до будь-якого напою на ваш вибір.

Для досягнення найкращих результатів ви повинні приймати цитрулін СпортПит:

Перед тренуванням: його потрібно вживати за 30-40 хвилин до початку тренування.

Перед прийомом їжі: додаткову порцію краще вживати перед їжею. Навіть у вихідні дні від тренувань, цю добавку слід вживати перед їжею.

Состав
Подкатегории Цитруллін малат
Форма выпуска: Порошок
Вкус: Без смакових добавок
Вес: 600 гр

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: цитрулін, Citrulline Malate, Цитруллин Малат