Інформація
Пошук

На вагу GABA (Гамма-аміномасляная кислота, ГАМК) (300 грам)

Модель: 7789965-222
713 грн.

 • В наявності

Відправлення день в день

Відправлення день в день

Приємний бонус для улюблених клієнтів

Самовивіз зі складу в Києві

Самовивіз зі складу в Києві

Будні: з 10-00 до 18-00, Сб і Вс: вихідний

Бонусна система

Бонусна система

Оплачуй балами замість гривень!

Що таке GABA?

ГАМК розшифровується як гамма-аміномасляна кислота, вона приносить природне розслаблення і спокій тим, хто перебуває у стресовому стані, нервозність і занепокоєння.

Якщо ви хочете купити ГАМК, то ви потрапили в потрібне місце. З нами ви знайдете дуже ефективні добавки Gaba для помітного спокою і внутрішнього спокою.

Габа аміномасляна кислота відіграє важливу роль в центральній нервовій системі. Вона може допомогти заспокоїти нерви, особливо якщо ви збуджені, стурбовані, нервуєте або відчуваєте стрес. ГАМК також скорочує кругозір і сприяє засипанню і більш спокійного сну.

ГАМК, або гамма-амінокислота масляна кислота, є амінокислотою, яка поширюється по всій центральній нервовій системі. Це інгібуючий нейротрансмиттер, який пригнічує або блокує нервову передачу, особливо під час стресу.

Оскільки ГАМК може блокувати ці передачі, вона може допомогти заспокоїти нерви, особливо коли ви дуже збуджені, нервуєте або відчуваєте стрес. ГАМК допомагає полегшити ці почуття, дозволяючи вам заспокоїтися, відпочити, розслабитися і поспати.

Існують дослідження, які показують, що прийом добавок ГАМК може допомогти не тільки викликати розслаблення, але і зняти занепокоєння і зменшити стрес.

Користь для здоров'я при вживанні GABA

Купити ГАМК необхідно, та як вона може запропонувати різні переваги для здоров'я, в тому числі:

 • Допомагає зменшити стрес
 • Допомагає заспокоїти нерви
 • Допомагає полегшити безсоння
 • Зменшує відчуття дратівливості
 • Покращує імунну захист

Як Габа допомагає зменшити стрес?

Користь GABA для здоров'я є результатом синергетичного ефекту:

Блокуючи нервові шляхи під час стресу і дратівливості, ГАМК може допомогти заспокоїти нерви, зменшити стрес і занепокоєння. Коли ви відчуваєте менше стресу і занепокоєння, ви також менш дратівливі і можете краще спати.

Стрес і поганий сон можуть сприяти зниженню імунної системи, роблячи вас більш сприйнятливими до хвороб і різних проблем зі здоров'ям. Знявши стрес і безсоння, GABA також допомагає підтримувати здоров'я вашої імунної системи.

Загальні симптоми, пов'язані зі стресом, включають в себе:

 • дратівливість
 • тривожність
 • Поганий сон
 • Підвищена сприйнятливість до хвороб

Чи є у GABA будь-які інші переваги для здоров'я?

Дослідники вивчали роль аміномасляної кислоти в різних станах, включаючи депресію, епілепсію і судоми, а також рухові розлади, такі як синдром Туретта і хвороба Паркінсона.

Досліджуючи зв'язок між ГАМК GABA і депресією, дослідники припустили, що жінки, які страждають від післяпологової депресії, мали низькі рівні ГАМК.

В аналогічному дослідженні результати показали, що пацієнти, які страждають хронічною депресією, також мали низькі рівні ГАМК.

Є також кілька досліджень, які вивчають GABA ГАМК і його вплив на судоми. Поточне дослідження показує, що люди, які страждають від судом, мають низький рівень ГАМК.

Нове дослідження показує, що рівні ГАМК пов'язані з руховими розладами, такими як синдром Туретта і хвороба Паркінсона. Одне дослідження, опубліковане в 2014 році, показало, що підвищення рівня ГАМК може допомогти в контролі моторики і тиках у пацієнтів з синдромом Туретта.

Навіщо приймати добавки ГАМК?

Добавки ГАМК можуть допомогти тим, хто відчуває симптоми, пов'язані з поганим настроєм, в тому числі:

 • стрес
 • тривожність
 • Проблеми зі сном, пов'язані зі стресом і занепокоєнням
 • дратівливість
 • нервозність

В одному дослідженні перевірялася ефективність перорально введеної ГАМК на рівні тривоги. Було встановлено, що у 13 суб'єктів прийом ГАМК знижував тривогу і викликав розслаблення протягом однієї години після прийому.

В іншому дослідженні вчені виявили, що прийом ГАМК у важких стресових умовах не тільки допоміг зменшити тривожність, а й підвищив рівень імуноглобуліну А (IgA) у тих, хто його приймав, що вказує на те, що добавки ГАМК можуть поліпшити імунітет в стресових умовах.

Чи є побічні ефекти при прийомі ГАМК?

Є побічні ефекти, пов'язані з добавками ГАМК, в тому числі сонливість і запаморочення, якщо дозування занадто висока. Просто зменшите дозування, і симптоми зникнуть. Або приймайте ГАМК тільки перед сном. Людям, які сильно втомлюються протягом дня від прийому GABA, бажано приймати ГАМК тільки перед сном.

Кому не можна приймати добавки ГАМК?

ГАМК може несприятливо реагувати з певними антидепресантами або іншими нервово-активними ліками, що відпускаються за рецептом. Крім того, ви не повинні приймати добавки гамма аміномасляна кислота, якщо у вас біполярні розлади або ви приймаєте будь-які психоактивні препарати.

Яка рекомендована доза ГАМК?

Дозування ГАМК повинна грунтуватися на стані, якому необхідно протистояти. Рекомендується почати прийом не менше ніж з 2000 мг в день, розбивши на декілька прийомів. Ви можете почати збільшувати дозування при необхідності до 4000 мг, щоб отримати бажаний результат. Кращий час для прийому це після тренування і перед сном. Курс прийому добавки становить не менше місяця, потім можете зробити перерву або перейти на більш низькі дозування.

Ціна на ГАМК невисока, особливо з огляду на, які переваги ви отримаєте від прийому цієї добавки.

Состав
Подкатегории Габа (гамма-аміномасляна кислота)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: GABA, ГАМК, габа