Інформація
Пошук

На вагу L-Tyrosine (200 грам)

Модель: 666987-22
645 грн.

 • В наявності

Відправлення день в день

Відправлення день в день

Приємний бонус для улюблених клієнтів

Самовивіз зі складу в Києві

Самовивіз зі складу в Києві

Будні: з 10-00 до 18-00, Сб і Вс: вихідний

Бонусна система

Бонусна система

Оплачуй балами замість гривень!

L-Tyrosine - це харчова добавка, яка містить амінокислоту L-тирозин 100% в порошку без домішок. Амінокислота в першу чергу призначена для підтримки енергетичного метаболізму системи та оптимізації роботи нервової системи, позитивно впливаючи на процеси концентрації і пам'яті.

Амінокислота тірозин відноситься до групи ендогенних білкових амінокислот, здатних самостійно синтезуватися людським організмом. Для синтезу тирозину потрібна достатня кількість незамінної амінокислоти - фенілаланіну. Таким чином, при недостатньому надходженні фенілаланіну організм піддається впливу несприятливих дефіциту тірозину. Вважається, що дієта і харчові добавки покривають більшу частину потреби в цій важливій амінокислоті.

Ель тірозин бере участь в біосинтезі основних катехоламінів, які діють як збуджуючі нейротрансмітери і гормони в симпатичної нервової системи - адреналіну, норадреналіну і дофаміну. Тирозин амінокислота є ключовим попередником їх синтезу, зазнаючи реакції гідроксилювання і декарбоксилювання. Створюючи оптимальну концентрацію цих нейромедіаторів, тірозин сприяє балансу в нервовій системі.

Адреналін відомий як гормон боротьби і втечі. Він обумовлює регуляцію реакції організму на стрес, підвищуючи рівень енергії, викликаючи стан збудження і прискорюючи енергетичний обмін. Фосфоріліруя ліпази, він активує їх, тим самим стимулюючи спалювання жиру. Він також мобілізує процеси глікогенолізу.

Норадреналін мобілізує тіло до дії і в той же час підвищує пильність. Підвищує концентрацію уваги і пам'ять. Він також є важливим нейротрансмиттером з точки зору підтримки емоційної стійкості - деякі атипові антидепресанти засновані на механізмі підвищення концентрації норадреналіну в синаптичній щілині.

Дофамін - це нейромедіатор, який визначає процеси емоційної, моторної і м'язової координації, а також стимулює центр винагороди в мозку. Класичним захворюванням, при якому спостерігається дефіцит дофаміну, є хвороба Паркінсона. Більш того, в гіпоталамусі дофамін регулює секрецію гормонів, наприклад пролактин і гонадотропіни.

L-тірозин є попередником синтезу гормонів щитовидної залози в процесі йодування. Гормони щитовидної залози (трийодтиронін, тироксин і кальцитонін) регулюють метаболізм і кальцій-фосфатний обмін в організмі, обумовлюючи правильний розвиток центральної нервової системи, мінералізацію кісток, впливаючи на самопочуття і оптимальний рівень енергії. Дефіцит гормону щитовидної залози лежить в основі гіпотиреозу і хвороби Хашимото. Тому варто звернути увагу на достатню кількість тирозину, особливо при цих захворюваннях, оскільки він може виявитися корисним для відновлення правильного рівня гормонів щитовидної залози.

Таким чином, L-тирозин - це харчова добавка, яка забезпечує амінокислоти, необхідні для оптимального функціонування організму. Особливо рекомендований як допоміжний засіб при лікуванні гіпотиреозу і хвороби Хашимото в періоди підвищених фізичних і розумових зусиль людям, які тренуються, ведуть стресовий спосіб життя, зі зниженою енергією і проблемами з пам'яттю і концентрацією.

Ефекти використання тирозину:

 • Попередник найважливіших катехоламінів
 • Підтримка енергетичного обміну
 • Зміцнення імунної системи
 • Корисний при гіпотиреозі
 • Поліпшення когнітивних функцій
 • Прекурсор для синтезу меланіну
 • Збільшення м'язової маси
 • Краща пам'ять і концентрація
 • емоційний баланс
 • оптимальна регенерація
 • підвищення мотивації
 • нейропротекция

Тірозин застосування

В якості харчової добавки приймайте від 500 мг до 2000 мг в день, запиваючи водою або за вказівкою лікаря.

Позитивні ефекти були відзначені при прийомі дози 500-2000 мг L-тирозину приблизно за 30-60 хвилин до настання стресового чинника.

Добавки L-тирозину можна доповнювати вітаміном B6 через його участі в метаболізмі ферментів (декарбоксилаз), які визначають біохімічні перетворення L-тірозину.

Состав
Подкатегории Л-тірозин
Форма выпуска: Порошок
Вкус: Без смакових добавок

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Tyrosine, тирозин, тірозин