Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Вітаміни та мінерали

Nosorog Calcium Carbonate, 200 грам
0

120 грн.

Nosorog Calcium Citrate, 200 грам
0

150 грн.

Nosorog Mg+B6, 60 капс
0

109 грн.

Nosorog Omega 3 Gold, 180 капс
1

378 грн.

Nosorog Omega 3 Gold, 90 капс
0

210 грн.

Nosorog Spirulina Powder, 200 грам
0

330 грн.

Nosorog Spirulina, 180 табл
0

224 грн.

Nosorog Spirulina, 270 табл
0

327 грн.

Nosorog Spirulina, 90 табл
0

126 грн.

Nosorog Vitamin C, 100 капс
2

112 грн.

Nosorog Vitamin D3 2000 IU, 100 табл
1

95 грн.

Nosorog Zinc 50, 100 табл
0

110 грн.

Nosorog ZMA, 120 капс
0

250 грн.

Показано з 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)

Вітаміни та мінерали

До вітамінів і мінералів відносять ті хімічні елементи, які людський організм не може синтезувати самостійно, але при цьому вони необхідні для його нормального функціонування. Дані речовини потрапляють в організм або з продуктами харчування, або зі спеціалізованими добавками.

Наш інтернет магазин пропонує своїм новим і постійним клієнтам замовити і купити вітаміни та мінерали для спорту від українського виробника NOSOROG.

Вітаміни та мінерали в спортивному харчуванні:

Дані нутрієнти працюють в організмі найчастіше як каталізатори: вони прискорюють реакції, в яких беруть участь ферменти, а це більшість хімічних процесів, що протікають на клітинному рівні. До таких процесів як раз і відноситься синтез білка. Вітаміни для спортсменів купувати дуже вигідно, тому що практично всі їх різновиди беруть участь в процесі м'язового зростання та відновлення. Без вітамінів ензими не можуть повноцінно функціонувати. При нестачі вітамінів і мінералів організм просто не зможе синтезувати м'язову тканину з елементів, що надходять з їжею або спеціальними спортивними сумішами.

Фахівці в області спортивного харчування відзначають, що при заняттях силовими видами спорту, зокрема бодібілдінгом, кросфітом, боротьбою, паверліфтингом і тд, підвищується потреба організму у вітамінах. У спортсменів істотно підвищується швидкість метаболізму, тому і потрібно купити спортивні вітаміни. В середньому для спортсмену необхідність у вітамінах підвищується приблизно в 1,5 рази.

Через дефіцит вітамінів може виникнути ситуація, яка називається тренувальним плато: м'язова маса на набирається, також не знижується жировий прошарок. Якщо ви опинилися в такій ситуації, то потрібно якомога швидше придбати вітамінний комплекс для спортсменів: і корисно, і за ціною вигідно.

Мінерали і вітаміни в раціоні спортсменів:

У процесі життєдіяльності організму людини в обов'язковому порядку потрібні деякі мінерали. Як і вітаміни, вони необхідні спортсменам у більшій кількості, ніж звичайній людині. Важлива функція мінералів для спортсменів - підвищення провідності нервових волокон, скорочення м'язів. Також вони беруть участь в процесі вироблення енергії і підтримці водно-електролітного балансу. Є й такі мінерали, які дуже важливі саме для спортсменів. Наприклад, цинк бере участь в процесі вироблення тестостерону, а кальцій і фосфор зміцнюють кістки.

Наш постачальник пропонує українським спортсменам широкий асортимент спортивного харчування, є в його асортименті чудові вітамінні і мінеральні комплекси. Купити спортивні вітаміни в Києві від Носорога - значить забезпечити собі якісні тренування і швидке відновлення.

В Україні можна придбати вітамінно-мінеральні комплекси в звичайних аптеках, правда, доведеться ретельно вибирати склад, в якому повинні бути присутніми тільки важливі для спортсмену елементи. Краще все-таки купити нашу продукцію в Києві: вас влаштує і вартість, і наявність, а найголовніше - склад.

Популярні товари