Інформація
Пошук

Здоров'я шлунку

Nosorog F.O.S., 200 грам
0

277 грн.

Nosorog Inulin, 200 грам
0

207 грн.

Nosorog Sunflower Lecithin Powder, 200 грам
1

350 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Здоров'я шлунку

Про важливість здорової травної системи навряд чи хтось буде сперечатися. Особливо спортсмени, для яких важливо комплексне і головне правильне засвоєння необхідних речовин. Причому не важливо, білки це або вітаміни. Здоров'я спортсмена - цілісно, ​​важливо досягти гарного всмоктування будь-яких речовин, які сприяють зростанню м'язової маси, підвищенню витривалості і сили, спалюванню жиру і т.д.

Функціональні особливості Шлунково-кишкового тракту

Перетравлювання їжі починається в шлунку, але за засвоюваність корисних речовин відповідає кишечник. Основний обсяг засвоюється в тонкій кишці. Важливо домогтися того, щоб орган працював максимально ефективно.

Дві ключові проблеми, пов'язані з порушенням кишкової функціональності:

  1. Швидке переміщення їжі. В цьому випадку не вдається уникнути діареї, що тягне істотну втрату концентрації води (так зване зневоднення), практично не засвоюються найважливіші мінеральні солі та інші поживні речовини.
  2. Повільне просування їжі. При такому порушенні людина стикається з відомим симптомом - запором. Переварена їжа, перетворена в фекалії, починає поступово розкладатися, виділяючи токсичні і отруйні речовини. Всмоктуючись у кров, організм отримує дозу непотрібного отруєння. І хоча часто таке отруєння не помічається (людини турбує тільки дискомфорт), але на сам організм впливає негативно.

Для будь-якої людини, зокрема для спортсмена, важлива правильна робота кишечника. Не засвоєні корисні речовини - ризик виникнення будь-яких порушень в інших системах організму. Те ж стосується і всмоктування токсичних речовин, пов'язане з запорами.

Продукти харчування й харчові добавки для здоров'я кишечника

Дієтологи радять всім, незалежно від статі, віку або улюбленої музики нормалізувати своє харчування. Дієта - одне з найбільш ефективних засобів профілактики захворювань і функціональних порушень шлунково-кишкового тракту.

Насамперед потрібно поставити собі за мету випивати багато води протягом дня. Денна норма коливається від 2 до 3 літрів. У спортсменів це завжди підвищена доза. Також важливо споживати багато клітковини - продукт, що сприяє нормалізації травлення. У великій кількості її міститься в фруктах і овочах, цільнозернових продуктах. Рекомендується їсти бобові, інжир, насіння льону.

А ось уникати доведеться борошняні вироби (особливо фабричні). Помірно налягати на м'ясо і морепродукти.

Однак важливі компоненти можуть не надходити в достатній кількості в організм. Наш інтернет-магазин пропонує високоефективні харчові добавки для здоров'я шлунково-кишкового тракту Nosorog - інноваційні пребіотики і пробіотики, які сприяють поліпшенню процесів в шлунково-кишковому тракті.

Один з найбільш затребуваних сьогодні - Nosorog Inulin, створений на основі полісахариду, який міститься в цілому ряді «важкодоступних» продуктів (агава, топінамбур, кульбаба, цикорій). Завдяки методиці холодного віджиму біодобавка зберігає максимум корисних речовин і мікроелементів.

Також не можна випустити з уваги пребиотик Nosorog F.O.S. - якісна біодобавка, зроблена на основі натуральних компонентів. Ніякого негативного впливу на організм, повна відсутність алергічних реакцій.

Крім позитивного впливу на шлунково-кишкову систему, пребіотики з натуральних компонентів надають гарний вплив на кісткові тканини, стимулюють імунітет.

Не відмовляйтеся від здоров'я, коли наш інтернет-магазин пропонує широкі можливості для його поліпшення. Купуйте інноваційні пребіотики і пробіотики, забудьте про проблеми з шлунково-кишкового тракту.

Популярні товари