Інформація
Пошук

Жироспалювачі

Nosorog BULLETS 5.0, 30 капс
3

224 грн.

Nosorog BULLETS 5.0, 60 капс
0

440 грн.

Nosorog Chromium picolinate, 120 капс
0

190 грн.

Nosorog Curcumin, 60 капс
0

202 грн.

Nosorog Green Tea Extract, 30 капс
0

95 грн.

Nosorog Green Tea Extract, 60 капс
0

160 грн.

Nosorog L-Carnitine Base, 100 грам
1

335 грн.

Nosorog Synephrine, 100 табл
1

182 грн.

Nosorog Yohimbine, 100 табл
2

255 грн.

Nosorog L-Carnitine, 120 капс
0

321 грн.

Nosorog L-Carnitine, 180 табл
0

588 грн.

Nosorog L-Carnitine, 90 табл
2

313 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього сторінок: 1)

Жироспалювачі

Жирові відкладення на тілі - це не покарання, а дар природи. У них наш організм відкладає запаси енергії для того, щоб при необхідності можна було її вивільнити в будь-який момент. Звичайно сьогодні, коли немає дефіциту в продуктах харчування, а більшість людей веде сидячий спосіб життя, з зайвими жировими відкладеннями потрібно принципово боротися.

Накопичений в організмі зайвий жир несе в собі не тільки естетичні проблеми: при ожирінні можуть розвиватися різні супутні захворювання. Щоб позбавитися від зайвої ваги, вам потрібно почати відвідувати тренажерний зал, правильно харчуватися, а також включити в раціон спеціальні добавки - жиросжигателі (жироспалювачі), їх можна замовити і купити в нашому інтернет магазині. Ми представляємо виробника і постачальника українського спортивного харчування марки NOSOROG.

Усе найкраще, що можна було зробити для ефективного харчування спортсменів, є на наших електронних полицях. Саме у нас ви можете купити жироспалювачі в Україні за оптимальною вартістю.

Різновиди жироспалювачів:

В Україні, зокрема в Києві, можна придбати різні види жироспалювачів, ціни будуть найвигіднішими. Для правильного вибору добавки для схуднення необхідно розбиратися в тому, як вона працює. Адже саме за методом впливу на організм добавки поділяють на:

 • термодженерікі - найпоширеніший тип. Ці добавки підвищують температуру тіла, що призводить до прискорення обміну речовин і зменшення апетиту. Найчастіше вони складаються з рослинних компонентів, серед яких екстракт гіркого апельсину (сінефрин), екстракт зеленого чаю, екстракт йохимбе, гуарана, кофеїн і так далі;
 • аноретикі - пригнічують апетит, найчастіше впливаючи на відповідний центр головного мозку. Ці добавки самостійно не впливають на спалювання жиру, але через їх вплив організм починає самостійно використовувати жирові відкладення;
 • блокатори жирів і вуглеводів - дані добавки блокують ферменти, що відповідають за розщеплення жирів і вуглеводів, тобто вони не засвоюються організмом;
 • блокатори кортизолу - гальмують генезис гормону стресу, який може знижувати м'язову активність: гормон не виробляється, м'язи ростуть, використовуючи енергію жирових відкладень;
 • діуретики - мають виражений сечогінний ефект, найчастіше використовуються для підсушування м'язів.

Купити жироспалювачі варто не тільки огрядним (повним) людям, що збираються худнути, але і спортсменам з хорошою фігурою, які хочуть надати мускулатурі рельєфу.

Поради для тих, хто зібрався використовувати жироспалювачі:

Ціни на жиросжигателі в Києві роблять їх доступними широкому колу споживачів. Але перш ніж купити їх для використання, варто дізнатися декілька порад, які дають вам професійні спортсмени:

 1. купуйте спортивні жироспалювачі тільки у перевірених виробників, в тому числі і у Носорога;
 2. прийом даних добавок необхідно поєднувати з фізичними навантаженнями і правильним харчуванням;
 3. не порушуйте рекомендованих дозувань і правил прийому;
 4. робіть перерви - вам потрібен ефект, а не залежність;
 5. не використовуйте на ніч;
 6. пийте більше рідини, вживайте вітаміни.

Популярні товари