Інформація
Пошук

L лейцин

BSN Amino X, 1000 грам
0

1 521 грн.

BSN Amino X, 435 грам
0

761 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 ананас, 200 грам
1

277 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 ананас, 400 грам
0

519 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 апельсин, 200 грам
2

277 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 апельсин, 400 грам
0

519 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 гранат, 200 грам
0

277 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 гранат, 400 грам
0

519 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 грейпфрут, 200 грам
1

277 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 грейпфрут, 400 грам
0

519 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 лайм, 200 грам
0

277 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 лайм, 400 грам
0

519 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 малина, 200 грам
0

277 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 малина, 400 грам
0

519 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 натуральний, 200 грам
0

277 грн.

Показано з 1 по 15 із 26 (всього сторінок: 2)

L лейцин

100% чистий високоякісний лейцин!

  • Стимулює синтез білка
  • Зберігає суху м'язову масу
  • Сприяє відновленню м'язів
Лейцин може бути названий однією з найпотужніших натуральних амінокислот для нарощування м'язової маси. Nosorog.ua пропонує вам найчистіший і потужний інгредієнт для швидкого нарощування твердих, струнких і щільних м'язів! Наш магазин працює від виробника, це означає найнижча ціна на ринку України.
L-Leucine є незамінною амінокислотою з розгалуженим ланцюгом (BCAA), відомої в бодібілдингу як ідеальний будівельник м'язів. Лейцин необходио купити для досягнення позитивного балансу азоту і нарощування м'язової маси.
L-Leucine активує анаболічний шлях, званий mTOR, який стимулює синтез м'язового білка. Жоден з інгредієнтів не володіє такою чистою анаболічною силою, як лейцин. Простіше кажучи, він необхідний для досягнення позитивного балансу азоту і нарощування м'язової маси.
Лейцин є найбільш концентрованою амінокислотою в тканинах скелетних м'язів. Ця амінокислота є складовою частиною BCAA (дві інших - ізолейцин і валін) і надзвичайно важлива для вживання, щоб забезпечити організм незамінними амінокислотами. Він міститься в горіхах, коричневому рисі, цільній пшениці, сирі, курці і рибі. На відміну від амінокислот, які метаболізуються в печінці, BCAA метаболізуються в м'язах і є невід'ємною частиною синтезу білка і збереження м'язової тканини.
Лейцин настільки важливий для організму, що його називають живильною речовиною. Організм повністю потребує лейцин, щоб використовувати всі інші амінокислоти. Це в черговий раз доводить наскільки важливо купити лейцин.

Переваги прийому L-Leucine

Збереження м'язової маси
Лейцин допомагає зберегти м'язову масу. Було виявлено, що він працює з інсуліном для стимулювання синтезу білка в скелетних м'язах. Це також важливо для відновлення після тренування.
Фактично, одне дослідження показало, що додавання 2,8 г лейцину до їжі, з високим вмістом білка або без, допомогло збільшити синтез м'язового білка приблизно на 60%! Інше дослідження показало, що 4,4 г і 8,3 г лейцину збільшували синтез м'язового білка на 50-70%! Дослідники пропонують приймати приблизно 3-4 г лейцину для ефективної максимізації синтезу м'язового білка.
Дослідження, проведене за вживання лейцину, показало, що він може запобігти втраті м'язів, що є величезним плюсом для старіючого населення.
L-Leucine також допомагає підтримувати позитивний баланс азоту. При додатковому вживанні лейцину, організм знаходиться в стані анаболізму, тобто зростання м'язових волокон, а негативний баланс навпаки, провокує процес розпаду м'язів. Простіше кажучи, L-Leucine необхідний для досягнення позитивного балансу азоту і нарощування м'язової маси.
Дієта і регулювання рівня цукру в крові
Виявилося, що під час дієти лейцин особливо корисний завдяки здатності запобігати розпад білка. Коли калорії обмежені, організм використовує Leucine як паливо для м'язів. Рівень глюкози в крові можна стабілізувати, оскільки лейцин легко перетворюється в глюкозу.
L-Leucine також може постачати організм джерелом енергії під час стресу, що дуже важливо під час екстремальної дієти або після тренування.
Лейцин є натуральною добавкою. Було встановлено, що він безпечний навіть у великих дозах, з дуже невеликою кількістю побічних ефектів. Він безпечний і абсолютно природний, а ціна від нашого магазину найнижча.

Як приймати L-Leucine

Рекомендується приймати одну порцію (5 г) лейцину два рази в день. Приймайте одну порцію відразу після тренування. У дні, коли ви не тренуєтеся, приймайте одну порцію вранці і другу ввечері.
Для збільшення користі від інших добавок, L-Leucine можна змішувати з коктейлями, і креатином.
Чистий лейцин за своєю природою має трохи гіркий смак і не розчиняється одразу в воді. Тому, ми рекомендуємо змішувати його з Вашим улюбленим напоєм, який Ви приймаєте перед або після тренування. А якщо ж Вас не бентежить гіркий смак, то просто прийняти мірну ложку лейцину залпом і запити напоєм або водою.
Популярні товари