Інформація
Пошук

BioLine Nutrition НЕ Germany!

  • 27 March 2020 23:45:00
  • Reviews: 13
  • Views: 67836
  • 5

У всіх нас, давно усталене поняття, що товари вироблені в Україні - г * вно. І саме цією установкою і маніпулюють виробники, в даному випадку спортивного харчування, які позиціонують свої товари нібито що вони зроблені в одній з європейських країн.

Героєм нашої сьогоднішньої програми є виробник спортивного харчування "BioLine Nutrition" НІМЕЧЧИНА (НІ, НЕ ЗРОЗУМІЛО ДЕ НА ПРОСТОРАХ УКРАЇНИ) !З причиною, чому компанії / бренду / фірмі / та як завгодно, вигідно позиціонувати себе, як зарубіжної, розібралися ... ееем чи ні ?

Так що б Ваші допитливі уми не мучилися роз'яснювати / з'ясовувати / задавати питання, -а що, -а де, -а коли, -а яке і звідки сировину берете для виробництва, правильно ж ? Нас же тільки, якщо український бренд, то цікавлять питання про сировину і його походження, а європейських брендів це не стосується, неее, нє-нє, ви що.

Адже жодного разу не чув питання про сировину стосовно зарубіжних брендів, або щоб хтось писав виробнику будь-якого зарубіжного бренду з питанням, -а "шо" за сировину, -а звідки, -а сертифікати є, -а як я можу бути впевнений (а) в якості (мова йде про заявлену на упаковці і фактичну).

Ці та інші подібні питання не виникають, якщо написано "Маде ін" "будь-яка європейська країна". АЛЕ ! Що стосується українських виробників, відразу ловіть тонну подібних питань ... таке відчуття, що у людини (яка задає ці питання) автоматично спрацьовує тумблер і перемикає на експерта харчових технологій, при вигляді напису країна виробник: Україна.

Тим більше, щоб робити продукт в Україні офіційно, потрібно отримати певні документи, а запустити і розкрутити продукт дуже дорого. Навіщо аферистам ці проблеми і витрати, якщо можна створити легенду про продукт, написати на упаковці "made in germany" і наживатися !

Тепер перейдемо до справи ! Як заявлено на сторінці в фейсбук (фото 2):


Фото 2 - Інформація про компанію BioLine Nutrition в офіційній сторінці Facebook


"BioLineNutrition - один з найпопулярніших брендів спортивного харчування. Компанія є молодим німецьким виробником, яка за недовгий час свого існування встигла стрімко увірватися на європейський ринок і завоювати серця величезної кількості спортсменів. Німецька якість, натуральні компоненти і інноваційні технології роблять BioLineNutrition свого роду революціонером. Продукти фірми вже є найбільш продаваними на території Німеччини, а швидке зростання продажів в Європі може незабаром вивести BioLineNutrition в лідери європейського або світового масштабу. Все завдяки першокласному складу і доступій ціні. Той випадок, коли можна чесно сказати, що BioLineNutrition - це висока якість без переплат! "

Не можна не помітити, слова, що цей бренд нібито найбільш продаваний на території Німеччини ... пауза

Але в самій то, Німеччини, про цей бренд і не чули жодного разу. Якщо це найпродаваємий бренд, то по суті його легко можна знайти в будь-якому інтернет магазині. Ми пошукали BioLineNutrition в інтернет магазинах німеччини, але нічого знайти не вдалося. (Див. Фото 3.1-3.2)Фото 3.1 - Безрезультатний пошук BioLine Nutrition на деяких німецьких сайтах спортивного харчування

Фото 3.2 - Безрезультатний пошук BioLine Nutrition на деяких німецьких сайтах спортивного харчування


А Ви сумнівалися? Так само як і немає сайту виробника, і взагалі будь-яких згадок про BioLine Nutrition ... так-так-так ... якщо це такий популярний бренд в Німеччині, то чому про нього немає ніякої інформації? Щось тут не те, і чую я, що знову нас намагаються "розвести". Так чому ж тільки у мене виникає таке питання ?! Популярний бренд в Німеччині, ні офіційного сайту виробника, ні товарів цього бренду на сайтах спортивного харчування в Німеччині ... Невже ніхто навіть не шукав ? Або Ви не хочете визнати що самі себе обманюєте ?


"Тааакс написано, що Німеччина, ай та не буду я нічого шукати, мені все подобається і ціна хороша 7 копійок за відро протеїну, мене все влаштовує, та які тут можуть бути питання, Німеччина ж ... написано ж ..."

Тільки у випадку з українськими виробниками це не працює, а тут, можна і лохону ... ой обдуритися.

Єдине місце, де популярний цей продукт - український майданчик безкоштовних оголошень ОЛХ ! Там цього "сміття" валом з фотографіями хлопця і дівчини, з українських тренажерних залів або фото пошловатого характеру.

Тепер "вніманьеце" на фото 4.


Фото 4 - Інформація з офіційного сайту BioLine Nutrition


"В основі сировину вищої якості, виробники якого мають сертифікат міжнародного зразка GMP (Good Manufacturing Practice)" з тим, скільки нам ставлять запитань по сировині для виробництва продукції бренду NOSOROG, то цей бренд, з такою гучною заявою повинні були "заколупати" вкрай, що вони й не раді були б, що написали так ! Але мабуть не "колупають", а даремно ! Ааааа, так це ж Німеччина, які можуть бути питання ... все зрозуміло.

"Прямий дистриб'ютор торговельної марки спортивного харчування BioLine Nutrition ™ в Україні. Ціна виробника"

Стривайте-но, дистриб'ютор (дистрибутор): фірма, що здійснює оптову закупівлю, або індивідуальний підприємець, який здійснює дрібнооптову або великі оптові закупівлі певних товарів у великих промислових фірм-виробників з метою подальшого збуту цих товарів реселлерам або дилерам на регіональних ринках.

Тобто, якщо це сайт дистриб'ютора BioLine Nutrition в Україні, то повинен бути і сайт виробника, і ця ж продукція в Німеччині. Але цього там немає ! Як можна бути дистриб'ютором товарів, яких не виробляють в тій країні ?

Зате, баночки у них залікові ! Купуються в Харкові. Виробник банок - ТОВ "BALCo", про що говорить маркування на дні банок, ну і сам зовнішній вигляд. Приклади деяких банок дивіться на фото 5.


Фото 5 - Банки з продукцією BioLine Nutrition Німеччина (верхній ряд) і банки виробництва ТОВ "BALCo" Україна, Харків (нижній ряд)


А, ті ошукані клієнти, які вже купили, можуть подивитися на дно баночки і побачити там відповідне маркування харківської банки (фото 6) !


Фото 6 - Маркування дна банки виробництва ТОВ "BALCo" Україна, Харків


 А останнім часом автори цього "проекту" перейшли з банок на пакети, щоб за відмітками на банках люди не могли вже запідозрити Біолайн в їх обмані (фото 7).


Фото 7 - Зовнішній вигляд упаковки типу doy-pack ("пакет") BioLine Nutrition


Деякі люди почали підозрювати, що тут щось недобре)) Зверніть увагу на відгуки про цей "бренд", залишені на торговому майданчику ROZETKA (фото 8; фото 9).Фото 8 - Відгук про протеїн BioLine Nutrition на RozetkaФото 9 - Відгук про гейнер BioLine Nutrition на Rozetka


Йдемо далі. Припустимо, такий продукт дійсно зроблений закордоном у Німеччині і сюди імпортовано. На імпорт у нього повинен бути ОБОВ'ЯЗКОВИЙ пакет документів про розмитнення і тд. Або ось такий ОБОВ'ЯЗКОВИЙ папірець на імпортний продукт. Ви всі в будь-якому супермаркеті, коли будете купувати імпортний продукт, помітите, що на ньому наклеєний затверджений текст українською мовою. Він береться з цього документа (Фото 8).Фото 8 - Приклад документа обов'язкового маркування імпортної продукції затверджується Інститутом Громадського здоров'я Морзеева.


У цьому документі вказується договір з Інститутом. Де продукт виготовлений, затверджуються рекомендації щодо вживання, зберігання і тд. Природно у шахраїв цього та інших обов'язкових документів на імпорт немає (бо клепається все тут, на коліні. незрозуміло де, ким і з чого).


Ми вже багато писали статей про подібні продукти "аля Европпи, США і тд", а насправді простори підвалів України Prolab, Iron Mass, Nano Modik, Powerful Progress. Всі вони працюють за схожою схемою.

Сподіваюся, Вам було цікаво дізнатися трохи нового про продукти, які краще обходити стороною. Дякуємо за увагу.

 
Leave a review  ↓
 
13 reviews
1 answers
12 ratings
100% 12 positive
60  
Usefulness of review
16 votes
100% 16 positive
16