Інформація
Пошук

Компанія Ultimate Nutrition закрилася. Чим відновлювати суглоби далі ?

  • 24 March 2020 16:55:00
  • Reviews: 2
  • Views: 2756
  • 0Вітаємо читачів нашого блогу! Як Ви вже чули, компанія Ultimate Nutrition раптово закрилася (за деякими джерелами причиною закриття вказано банкрутство) і відповідно один з топових хондропротекторів для захисту і відновлення суглобів незабаром пропаде з ринку.

І щоб запропонувати користувачам бренду Ultimate Nutrition, відмінну альтернативу, яка довгий час була під носом, а шанувальникам нашого бренду, в черговий раз показати, що вони зробили правильний вибір, ми вирішили провести невеликий порівняльний експеримент.

У якості піддослідних виступають Ultimate Nutrition GLUCOSAMINE & CHONDROITIN & MSM і NOSOROG Glucosamine Chondroitin MSM.

Отже, почнемо!

Порівняння складів на денну порцію

Ultimate Nutrition GLUCOSAMINE & CHONDROITIN & MSM

Порція 3 таблтеки:

  • Glucosamine Sulfate 1500 mg
  • Chondroitin Sulfate 1200 mg
  • MSM 1200 mg

Всього 30 порцій


NOSOROG Glucosamine Chondroitin MSM

Порція 4 таблетки:

  • Glucosamine Hydrochloride 1800 mg
  • Chondroitin Sulfate 1200 mg
  • MSM 1200 mg

Всього 30 порцій


З порівняння видно, що кількість порцій однакова. І склад на 1 порцію виграє у бренду NOSOROG.

Тепер перейдемо до економічного порівняння.

Ціна на NOSOROG Glucosamine Chondroitin MSM становить 199 грн, в той час як середня ціна на Ultimate Nutrition GLUCOSAMINE & CHONDROITIN & MSM становить 349 грн. Різниця в 150 грн, якщо додати до різниці ще 50 грн, то можна придбати 2 упаковки NOSOROG Glucosamine Chondroitin MSM. Це очевидний плюс.

Так само, хочемо нагадати, що з цих 3-х компонентів, які формують основний склад багатьох добавок для суглобів і зв'язок, найдорожчим є - хондроїтин. І часто можна зустріти, як виробники знижують кількість найдорожчого компонента в складі, або записують його в загальну суму з іншими компонентами, і пишуть кількість всієї суміші, тобто кількість найважливішого компонента залишається невідомим, ну і вся суміш навіть менше ніж вага одного хондроїтину в порівнюваних хондропротекторах. Наприклад, це відноситься теж до всіма улюбленої фірми PURITAN'S PRIDE. Якщо взяти ще гірший приклад, то можна назвати Biotech Arthro Guard.

Звертайте увагу на склад порції і їх кількість і хоча б приблизно рахуйте Ваші економічні вигоди. Дякую за увагу, чекаємо Ваших замовлень на NOSOROG Glucosamine Chondroitin MSM і нехай Ваші суглоби не "крутить" під впливом поганої погоди.
 
Leave a review  ↓
 
2 reviews
1 answers
0 ratings
0  
Usefulness of review
0 votes
0