Інформація
Пошук

Powerful Progress виробництво Польщі ? Казкова легенда.

 • 24 March 2020 15:53:00
 • Reviews: 10
 • Views: 6595
 • 5


Останнім часом ми стабільно почали викладати огляди і статті про спортивне харчування, яке краще обходити стороною, так як істинне походження їх свідомо приховується, людям продається неякісний продукт граючи на стереотипі, що все Українське погане.

Щоб зловити людей на гачок, тих, у кого є усталеним такий стереотип, створюється легенда про суперякісний бренд, продукція якого робиться в якийсь із країн Європи або Америки на суперсучасному заводі. Але насправді все "бодяжиться" на коліні десь на просторах підвалів і гаражів України. Нашим людям подавай тільки не українське і головне на "5 копійок дешевше". З матеріалами можна ознайомитися за посиланнями в нашому блозі (Prolab, Iron Mass, Nano Modik, Activevites).

Однак, в сьогоднішній статті буде матеріал про бренд, який стоїть в одному ряду з шахраями, описаними вище, АЛЕ легенда походження продуктів кардинально відрізняється !

В інтернеті та навіть магазинах (що дуже сумно) можна знайти багато пропозицій по бренду спортивного харчування Powerful Progress. Відгуки про нього теж можна знайти в інтернеті (до речі, знаходили відгуки на одному з авторитетних торгових майданчиків про пластикову стружку і поліетилен в відрах гейнера (Малюнок 1) (що дуже дивно для "ТИПУ" Польського суперякісної виробника :))
Малюнок 1.


Це поки так, просто роздуми про польське походження, а конкретика аргументів буде далі.

Зараз асортимент бренду складається з:

 • powerful progress super mass gainer
 • powerful progress 100 whey protein
 • powerful progress amino bcaa 211
 • powerful progress 100 egg protein
 • powerful progress l carnitine
 • powerful progress l glutamine Gluta-X
 • powerful progress crea-tor micronized

Так в чому ж полягає особливість цього бренду Powerful Progress ? В основному шахраї (матеріал про яких ми писали в блозі і посилання вказували вище) поширюють легенду, типу, їх продукти робляться в Європі-США, вони там дуже популярні (а насправді ніхто там не чув про такі) і в Україну імпортується офіційними представниками :)

А ось у Powerful Progress інша легенда. Вони заявляють, що їх супер-пупер продукція робиться в Польщі на замовлення місцевих українських підприємців, потім сюди імпортується. У них там прямо цілі 2 виробничі лінії працює зараз за їхніми словами (Малюнок 7).

Напевно в якомусь бусику вночі перевозять, поки на кордоні сплять, адже немає ніяких офіційних інвойсів, ніяких документів про розмитнення товару і тд. А насправді причиною відсутності документів є те, що продукт виробляється по місцю десь в Україні, про що написано далі.

Взагалі, їх офіційна легенда досить правдоподібна, однак дивимося на фото (Малюнок 1). Дуже цікаво виходить. А пакетик то робиться в Україні, українською компанією.
Малюнок 2. Новенький пакет, виготовлений Київської компанією ООО "Артпак Групп»


А тепер дивимося на баночку, вона теж робиться в Україні компанією ТОВ "BALCo" Україна, Харків, про що каже зовнішній вигляд, матеріал пластика і маркування на дні банки (Малюнок 3). Її люб'язно надав для огляду український бренд Вансітон, він використовує цю тару для своєї продукції.
Малюнок 3. Банка з продукцією Powerful Progress (ліва сторона) і банка з продукцією Вансітон (права сторона).


Дуже смішна нестиковочка. Отже, тара та упаковка робиться тут потім все везуть за кордон (напевно у тому ж бусику вночі, як роблять бренди Prolab, Iron Mass, Nano Modik, Activevites, адже ніяких документів про перетин кордону немає), а потім готова продукція цим же бусиком їде знову в Україні (без документів) ???

А кого хвилюють ці папірці ... написано ж "Маде ин Польща" (Малюнок 4), імпортер такий-то .... І навіть ніхто не думає, що такі гастролі і каруселі туди-сюди упаковки, тари, продукції спричинили б ціну дорожче оригінальних справжніх закордонних дорогих брендів. АЛЕ наші люди й не люблять думати, їм тільки того й треба упаковку, де написано що зроблено не в Україну і дешевше, адже шару наш народ любить, і в цьому біда. Таким чином Powerful Progress відмінно продається.
Малюнок 4. Інформація на продукції Powerful Progress нібито про виробництво в Польщі на заводі Мілкіленд.


Природно, це відмінна ідея для наживи на довірливих покупцях. Навіщо робити продукт в Україні офіційно ? Адже необхідно отримати певні документи (а вони коштують немаленьких грошей), потрібно платити податки, здавати звітність про свою діяльність. А запустити і розкрутити продукт, на упаковці якого написано "Мейд ін Юкрейн" дуже складно, адже не виникає довіри. Навіщо аферистам ці проблеми і витрати, якщо можна створити красиву легенду про продукт, написати на упаковці "made in Польща", написати на етикетці крутий склад (а насправді використовувати дешеві компоненти, аби було смачненько) і наживатися! (А про саме маркування продукції ми розповімо найцікавіше трохи пізніше в наступній статті!)

Тепер дивимося безпосередньо на сайт цього бренду, читаємо їх красиву історію і порівнюємо з фактами, описаними вище.

Те, що написане про якість, сертифікати і документи, про виробництво в Польщі взагалі викликає широку посмішку))) Це все міф, немає ніяких сертифікатів, документів, виробництва в Польщі і якості (Малюнок 5і 6).Малюнок 5.Малюнок 6.


"У 2013 року будівництво першої виробничої лінії" - Це жарт такий чи як? А у хлопців відмінна фантазія)))

"У 2016 році відкриття другої виробничої лінії" - Відмінне почуття гумору))) (Малюнок 7).Малюнок 7.


Єдиний факт, це те, що з 2013 року на території України успішно людям продається продукція незрозумілого походження і сумнівної якості.

Йдемо далі. Припустимо, такий продукт дійсно зроблений закордоном у Німеччині і сюди імпортовано. На імпорт у нього повинен бути ОБОВ'ЯЗКОВИЙ пакет документів про розмитнення і тд. Або ось такий ОБОВ'ЯЗКОВИЙ папірець на імпортний продукт. Ви всі в будь-якому супермаркеті, коли будете купувати імпортний продукт, помітите, що на ньому наклеєний затверджений текст українською мовою. Він береться з цього документа (Фото 8).Малюно 8 - Приклад документа обов'язкового маркування імпортної продукції затверджується Інститутом Громадського здоров'я Морзеева.


У цьому документі вказується договір з Інститутом. Де продукт виготовлений, затверджуються рекомендації щодо вживання, зберігання і тд. Природно у шахраїв цього та інших обов'язкових документів на імпорт немає (бо клепається все тут, на коліні. незрозуміло де, ким і з чого).


Ми вже багато писали статей про подібні продукти "аля Европпи, США і тд", а насправді простори підвалів України Prolab, Iron Mass, Nano Modik, BioLine Nutrition. Всі вони працюють за схожою схемою.

Сподіваюся, Вам було цікаво дізнатися трохи нового про продукти, які краще обходити стороною. Дякуємо за увагу.


НАЙЦІКАВІШЕ. ПРОДОВЖЕННЯ СТАТТІ ЧИТАТИ ТУТ! 
Leave a review  ↓
 
10 reviews
5 answers
7 ratings
86% 6 positive
32  
Usefulness of review
7 votes
57% 4 positive
4