Інформація
Пошук

Кофеїн для тренувань

Nosorog Caffeinex, 50 капс
1

183 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Кофеїн для тренувань

Кофеїн купити необхідно, так як - це найпопулярніший натуральний стимулятор. Він зустрічається не тільки в кавових зернах, какао бобах, фруктах гуарани, чайному листі і матчі, але і в десятках інших рослин. Щоб поліпшити концентрацію і відновити сили, ми частіше вживаємо каву, чай і енергетичні напої. Варто дізнатися їх властивості більш детально, щоб знати, коли і в якій кількості вони найкраще служать організму.

Кофеїн - це речовина, яка, серед іншого, міститься в в кавових зернах (близько 1-2,8%), чайному листі (близько 2-3,5%), горіхах кола (до 3,5%), какао-бобах і гуарані. Дія кофеїну засноване на тому, що він стимулює центральну нервову систему, підвищуючи концентрацію уваги, рефлекси і покращуючи настрій. Крім того, кофеїн прискорює частоту серцевих скорочень, збільшує силу його скорочення і збільшує швидкість метаболізму. Він також звужує судини головного мозку, що допомагає полегшити мігрень. Якими ще якостями володіє кофеїн?

Чому варто купити Кофеїн

Кофеїн стимулює, покращує пам'ять і концентрацію. Купити кофеїн бензоат натрію необхідно, так як він володіє стимулюючими властивостями, впливаючи на кору головного мозку. Він викликає кращу концентрацію уваги, збільшує час концентрації, знижує стомлюваність і сонливість. Деякі дослідження показують, що він покращує логічне мислення і пам'ять. Однак це короткочасний ефект і він припиняється разом з виведенням кофеїну з організму. Середній період напіввиведення цього з'єднання в організмі становить 4 години (у кожного різна чутливість до кофеїну - він метаболізується швидше, наприклад, у курців).

Найбільша концентрація кофеїну в крові спостерігається через 40-60 хвилин після вживання. Ось чому стимулюючий ефект кави або чаю затримується.

Кофеїн для потенції

Якщо сексуальні проблеми, такі як зниження лібідо, викликані втомою, може виявитися корисним кофеїн бензоат натрію купити. Це було доведено, серед іншого, дослідники з Техаського університету. Їх дослідження показують, що чоловіків, які споживають від 85 до 170 мг кофеїну в день (тобто 1-2 чашки кави), на 42 відсотки менше схильні до ризику розвитку еректильної дисфункції.

Кофеїн для здоров'я

Кофеїн - це з'єднання, що використовується в знеболюючих, тому що воно знімає біль і напругу, а також впливає на вивільнення дофаміну - гормону, що відповідає за відчуття задоволення, тому ціна на нього, навіть низька, маючи стільки позитивних ефектів. Крім того, кофеїн може знизити рівень гістаміну в організмі (сполука, що викликає алергічні реакції). Він також використовується при лікуванні бронхіальної астми, оскільки розширює бронхи. З'являється все більше наукових повідомлень про те, що споживання кави може знизити ризик діабету 2 типу та деяких видів раку, але це ще не доведено.

Кофеїн і хвороби серця

Хоча відомо, що кофеїн підвищує кров'яний тиск, тривалі дослідження взаємозв'язку між помірним вживанням кави і розвитком гіпертонію, не виявили взаємозв'язку. У більшості пацієнтів з гіпертонією вживання 1-2 чашок не надто міцної кави не має ніяких негативних наслідків.

Однак їм слід вести щоденник і вимірювати кров'яний тиск після вживання напоїв з кофеїном. Якщо вони спостерігають значне підвищення тиску, їм доводиться здаватися. Також варто порадитися з лікарем, в якій кількості можна пити каву.

Крім того, відомо, що напої з кофеїном не впливають на виникнення захворювань серця і системи кровообігу. Інша справа, коли п'ють багато кави, часто курять, ведуть малорухливий спосіб життя, харчуються нездоровою їжею. У них побічні ефекти кави в поєднанні з факторами ризику ішемічної хвороби серця дійсно сприяють розвитку серцевих захворювань. Люди з повільним метаболізмом кофеїну також схильні до ризику.

Недолік кофеїну і поживних речовин

Все залежить від вашого раціону і кількості цих напоїв. Оскільки вони мають сечогінну дію, деякі мінерали, особливо кальцій, незначно губляться з сечею.

У чаї менше кофеїну, ніж в каві, тому він діє в меншій мірі. Щоб домогтися стимулюючого ефекту, подібного кави, потрібно пити набагато більше чаю.

Однак припущення про те, що надмірне або навіть помірне вживання кави є причиною цього захворювання у людей з остеопорозом, не підтвердилися. Якщо хтось приймає в раціон невелику кількість кальцію (норма близько 1000 мг в день) і при цьому випиває багато кави, це може вплинути на розвиток хвороби.

Крім того, кава, як і чай, послаблює засвоєння заліза, оскільки містить дубильні речовини, що знижують засвоєння цього елемента. Тому не слід пити ці напої раніше, ніж через півгодини після прийому їжі, багатої на залізо. Відомо також, що напої, що містять кофеїн можуть зменшити використання організмом магнію, цинку і вітамінів. Якщо ми правильно харчуємося і забезпечуємо потрібну кількість цих інгредієнтів, то купити кофеїн потрібно, так як 1 капсула замінює 2-3 чашки кави в день, що не вплине на дефіцит цих сполук.

Кофеїн і вагітність

Немає чіткого підтвердження того, що кофеїн шкідливий для вагітних. Хоча, згідно з дослідженнями, порівнює взаємозв'язок між кількістю кофеїну в дієті і викиднем, виникненням вроджених дефектів і проблемами з вагітністю, такого взаємозв'язку не виявлено, рекомендовано дотримуватися обережності. Тривалість дії кофеїну в організмі вагітних жінок (як і у жінок, що приймають протизаплідні таблетки) набагато більше, ніж у невагітних. Крім того, кава трохи знижує засвоєння поживних речовин з раціону, що може утруднити дотримання вимог під час вагітності. Тому в цей період краще обмежитися кави 1-2 чашками слабкого настою.

Позитивний ефект кофеїну спостерігалося при його прийомі в кількості 100-300 мг в день. Однак високі дози можуть викликати симптоми отруєння.

Кофеїн: використання в косметиці

Виробники косметики використовують унікальні властивості кофеїну для усунення целюліту і в'ялої шкіри. Це з'єднання покращує кровообіг і лімфодренаж, а також допомагає позбутися від залишкових токсинів. Крім того, він надає шкірі енергію і допомагає зберегти її пружність.

Кофеїн: симптоми отруєння

Безпечна доза для дітей становить близько 5,3 мг / кг маси тіла, тобто, наприклад, 140-160 мг кофеїну в день для десятирічної дитини. Для дорослого безпечна доза кофеїну складає менше 300 мг в день. Вище 500 мг вже вважається передозуванням. Отже, симптоми отруєння кофеїном:

  • сильне хвилювання;
  • відволікання, проблеми з увагою;
  • нервозність;
  • припливи;
  • запаморочення, судоми;
  • безсоння.

Якщо вас цікавить кофеїн бензоат натрію, то ціна на нього в Україні, зазвичай низька і доведеться по кишені всім.

Популярні товари