Інформація
Пошук

Л-аргінін для тренувань

Nosorog L-Arginine 500 mg, 120 капс
1

254 грн.

Nosorog L-Arginine натуральний, 200 грам
1

363 грн.

SAN Arginine Supreme, 100 таб
0

422 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Л-аргінін для тренувань

   Активно використовувати L-аргінін у бодібілдингу почали ще до амінокислот. Дана добавка покращує живлення клітин м'язів, а також їх скоротливу здатність. Таким чином підвищується ефективність тренувань та продуктивність занять в цілому. За своїми біохімічними властивостями L-аргінін є донатором азоту. Завдяки його впливу виводяться продукти розпаду білка, поліпшується відновлення клітин. Варто зазначити, що відкриття аргініну було удостоєно Нобелівської премії.

   Наш інтернет магазин пропонує вам замовити і купити л-аргінін оптом від українського виробника. Торгова марка NOSOROG користується популярністю серед спортсменів у всьому світі завдяки високій ефективності, відмінній якості та екологічної чистоти вихідних компонентів.

 Дія аргініну:

   Перш ніж купити L-аргінін оптом у Києві, потрібно точно знати, якою дією він володіє. Найчастіше його беруть у складі предтренувальних комплексів, а також самостійно перед тренінгом. Серед її можливостей варто виділити:

  • широту застосування – може використовуватися для активного набору м'язової маси, при спалюванні жиру, а також для підвищення ефективності сушки;
  • вплив на вироблення гормону росту – є одним з природних каталізаторів синтезу даної речовини, можна застосовувати в добавках, що приймаються ввечері, для поліпшення якості сну і активації вироблення соматотропіну;
  • збільшення синтезу тестостерону – при прийомі разом з йохімбіном підвищує продукування даного гормону.

   Ціна на L-аргінін оптом робить його доступним широкому колу споживачів не тільки в Києві, а і в інших населених пунктах України. Наш постачальник завжди намагається робити свою продукцію максимально доступною за вартістю, при цьому рівень її якості залишається незмінно високим.

   На думку більшості фахівців аргінін може самостійно синтезуватися в організмі, при нормальному харчуванні та якісному тренуванні додавати в раціон можна в порівняно невеликих кількостях. Якщо ж ви ставите перед собою амбітні цілі по набору маси та формування рельєфу, то ми рекомендуємо купити оптом аргінін в Україні саме у нас, при чому поєднати покупку з придбанням інших елементів спортивного раціону. Ви заощадите час на походи по магазинах, виправдаєте вартість доставки, а також забезпечите оптимальний спортивний раціон.

   Природними джерелами для синтезу аргініну є яйця, риба, м'ясо і молочні продукти. Якщо ви йдете за спеціальним планом харчування, то набагато зручніше буде купити L-аргінін оптом у Києві в готовому для вживання вигляді.

Специфіка прийому аргініну:

   Вартість l-arginine робить дану добавку досить популярною, особливо враховуючи продаж оптом. Що стосується специфіки прийому, то вона зазвичай залежить від того, які цілі ставить перед собою спортсмен. Для того, щоб інтенсивно набирати м'язову масу, слід приймати від 3 до 9 грам даної амінокислоти в чистому вигляді. Вживати L-аргінін необхідно на таких етапах:

  • перед тренінгом;
  • після нього;
  • у вечірній час, спільно з казеїном або окремо, причому після останнього прийому їжі.

   Якщо аргінін входить до складу спортивних комплексів, то він часто використовується в співдружності з іншими, більш потужними донаторами азоту. Спільно вони забезпечують  розширення судин і пампінг.

   Якщо говорити про побічні ефекти, то це точно не ціна на аргінін оптом, так як вона більш ніж прийнятна. В принципі, при малих дозах аргініну не виявляються жодні побічні ефекти. Якщо передозувати добавку, то можливі розлади травлення, діарея. Як і при використанні іншого подібного спортивного харчування необхідно дотримуватися інструкції виробника, який при виготовленні розраховує для нас оптимальні дозування.


Популярні товари