Інформація
Пошук

Чистий сироватковий протеїн без смаку

Nosorog Whey натуральний, 1 кг
1

832 грн.

Nosorog Premium Whey натуральний, 1 кг
0

905 грн.

Nosorog WPI 90 натуральний, 700 грам
0

963 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Чистий сироватковий протеїн без смаку

Чому все більше спортсменів вибирають сироватковий протеїн без добавок?

Сироватковий протеїн в чистому вигляді - це харчова добавка у вигляді порошку, отримана методом переробки молочної сироватки. В ході виготовлення продукт піддається ретельному очищенню, щоб позбавити його від непотрібних домішок. Дану добавку вживають не тільки ті, хто займається силовими видами спорту, але і бажаючі схуднути і в цілому прихильники здорового способу життя. Багато виробників додають смаку протеїну ароматизаторами, щоб коктейль спортпіта був приємніше: існують продукти з різними смаками. Але сьогодні все частіше споживачі вважають за краще купити чистий сироватковий протеїн.
Причин цього три:
  1. Добавки можуть бути шкідливими для здоров'я: провокувати алергію або небезпечні реакції в разі їх індивідуальної непереносимості;
  2. Продукти з ароматизаторами викликають апетит, що може негативно позначитися на дотриманні дієти: спокуса з'їсти щось занадто калорійне збільшується;
  3. Смакові домішки можуть погіршувати засвоюваність білка.
З цього випливає, що «тренд» на спортивне харчування без непотрібних організму добавок цілком виправданий турботою про стан свого організму.

Наш магазин пропонує придбати білок без ароматизаторів в Києві, а також замовити цю та іншу продукцію з доставкою в регіони країни. У каталозі представлений натуральний сироватковий протеїн українського виробництва з європейської сировини. Це дає можливість гарантувати високу якість і утримувати ціни на прийнятному рівні.

Які переваги протеїну WHEY?

Сироватковий протеїн даного бренду виготовляється шляхом ультрафільтрації з подальшою розпилювальної сушки. Завдяки цьому всі корисні властивості продукту оптимально зберігаються. До складу входить тільки безпосередньо сам білок. Ніяких зайвих компонентів: тільки те, що потрібно для досягнення поставлених покупцем цілей, будь то культуризм або заняття будь-якими іншими видами спорту. Низький вміст жирів сприяє зростанню чистого м'язової маси, без ризику набору жирового прошарку. Важливий плюс - це доступна ціна, так як продукція виготовляється в Україні. Відповідно, ціна нижче, ніж у імпортних аналогів, при такому ж високому рівні якості.

Купити сироватковий протеїн без смаку в інтернет-магазині nosorog.ua

Виходячи їх вищесказаного, можна зробити висновки, що чистий сироватковий протеїн без домішок - це вибір людей, які серйозно ставляться до свого фізичного розвитку і стану здоров'я. Така продукція не завдасть шкоди організму, а, навпаки, сприятиме його зміцненню і поліпшенню спортивних показників.
Популярні товари