Інформація
Пошук

Протеїн зі смаком банану

Nosorog Whey банановий, 1 кг
1

832 грн.

Nosorog Ultra Formula банановий, 1 кг
2

959 грн.

Nosorog Soy Isolate Protein банановий, 1 кг
1

424 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Протеїн зі смаком банану

Один з ТОП-смаків будь-якого протеїну по праву належить банан протеїн. Ми всі любимо протеїн з банановим смаком, особливо, коли він не дуже солодкий і не надто пісний. Дуже добре, якщо витримана "золота середина" в балансі насиченості бананового смаку, солодкість теж повинна бути на рівні. Аромат банана в протеїні завжди досягається харчовими безпечними ароматизаторами.

Будь який новачок в залі знає, як готувати свій улюблений банановий протеїновий коктейль, адже це елементарно. Навіть, якщо у Вас виникають труднощі з цим завданням, зверніться до наших фахівців, вони завжди допоможуть і підкажуть що до чого.

Не дарма банановий смак називають "королем протеїнових смаків", він рідко коли приїдається. Протеїн зі смаком банана можна купити у нас в магазині, він завжди готовий до вживання. Легко взяти шейкер (асортимент шейкерів також є у нас в магазині), налити необхідну кількість рідини і приготувати свій улюблений протеїновий коктейль банан. Удома можна його приготувати не в шейкері, а в блендері. Навіть можна підключити фантазію і додати інші фрукти або той же банан, адже вони відмінно поєднуються і зробити Супер Банановий протеїновий коктейль :) - напій переможців!

Популярні товари