Інформація
Пошук

Протеїн зі смаком шоколаду

Nosorog Whey шоколадний, 1 кг
9

832 грн.

Nosorog Ultra Formula шоколадний, 1 кг
4

959 грн.

Nosorog Soy Isolate Protein шоколадний, 1 кг
2

424 грн.

Nosorog Egg Albumin шоколадний, 900 грам
1

869 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Протеїн зі смаком шоколаду

А зараз поговоримо, напевно, про смак номер один серед всіх протеїнів. Його купують частіше будь-якого іншого. Коли новий клієнт звертається до нас в магазин, бачить величезний вибір смаків, відразу може розгубитися і найчастіше бере безпрограшний варіант - шоколадний протеїн.

Зробити шоколадний протеїн можна за допомогою основних смакових добавок - какао і ароматизатору. Ароматизатор дає насиченість смаку, а сам какао забарвлює в характерний колір і відтіняє присмак какао бобів. Протеїн з шоколадним смаком завжди буде до речі, його люблять всі. Однак у різних брендів він ніколи не буде однаковий, адже склад компонентів смакових добавок і навіть сировину різний. Навіть є особливість, одна і та ж смакова добавка може по-різному гармоніювати з  протеїновою сировиною від різних заводів.

Ми розуміємо, що підбір смаку протеїну - справа делікатна і не проста. Тому, якщо у Вас буде бажання, зверніться до нас і ми дамо Вам абсолютно безкоштовно пробник. Після чого Ви остаточно визначитеся, чи хочете протеїн з шоколадним смаком.

Якщо виробництво самого протеїну складний технологічний процес, то приготування самого коктейлю елементарно, з цим рідко коли виникають труднощі. Навіть, якщо вони у Вас виникли, зверніться до фахівців нашого магазину і ми з радістю проконсультуємо Вас.

Популярні товари