Інформація
Пошук

Протеїн зі смаком ванілі

Nosorog Whey айс крім, 1 кг
2

832 грн.

Nosorog Micellar Casein ваніль, 700 грам
1

800 грн.

Nosorog Ultra Formula ваніль, 1 кг
0

959 грн.

Nosorog WPI 90 айс крім, 700 грам
1

963 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Протеїн зі смаком ванілі

Коли ми купуємо ванільний протеїн, у нас відразу виникають хороші асоціації з приємним смаком, він схожий на морозиво (ice cream) або пломбір. Головне, щоб він не був нудотний або занадто солодким.

До підбору смаку потрібно відноситься дуже уважно, так як при тривалому вживанні він просто може приїдатися і набриднути. Тому протеїн зі смаком ванілі один з найбільш популярних і продаваних смаків, його завжди легко вживати. Важливо відзначити, що протеїн ванільний може бути різний по смаку і консистенції. На це впливає сама сировина з якого він зроблений, тобто від різновиду протеїну дуже багато залежить, на скільки ванільний смак буде з ним поєднуватися. Також, на це впливають додатковий смакові добавки, які можуть додавати в протеїн.

Якщо питання про вибір смаку протеїну для Вас складний, зверніться до фахівців нашого магазину і ми з радістю допоможемо підібрати для вас відповідний смак. Також, Ви можете знайти багато відгуків про ванільному протеїні в інтернеті. А якщо хочете спробувати його, зверніться до нас і ми відправимо Вам пробники для живої дегустації, додатково ми проконсультуємо Вас, як найкраще приготувати ванільний протеїновий коктейль самостійно в домашніх умовах.

Популярні товари