Інформація
Пошук

Що таке сироватковий протеїн?

  • 22 March 2020 23:24:00
  • Reviews: 0
  • Views: 2253
  • 0

Що таке сироватковий протеїн


Для ефективного і активного росту м'язів потрібно правильно харчуватися. Одне з правил спортивного харчування свідчить, що норма протеїну в день складає близько 2 грам на 1 кг ваги спортсмена. Тобто в середньому при активних тренуваннях потрібно отримувати з їжі від 150 до 200 грамів, що в принципі нереально.Следовательно, купити сироватковий протеїн, почати його регулярно використовувати - і ваша м'язова маса стане зростати рекордними темпамі.Ітак, сироватковий протеїн це харчова добавка, яка постачає організм атлета необхідними амінокислотами. Крім впливу на збільшення м'язової маси, білок зміцнює імунітет. Часто важкі тренування з високою інтенсивністю можуть привести до ослаблення захисту організму, тому можна дуже швидко отримати елементарне ОРЗ. Якщо приймаєте сироватковий протеїн, то застуди і віруси вам практично не страшні.


Яким буває сироватковий протеїн


Отже, сироватковий протеїн: що це таке ми вже знаємо, давайте поговоримо про різновиди. У Києві, як і в інших містах України, спеціалізовані магазини пропонують такі різновиди «сироватки»: концентрат - може містити від 60 до 80% білка, до складу також входять вуглеводи і жірикомбінірованная - суміш концентрату і ізоляту, пропорція регламентується тільки конкретним виробником ізолят - мінімальний вміст жирів і вуглеводів, до 90% чистого білка гідроізолом - самий якісний і дорогий вид, так як після подвійної фільтрації в ньому практично немає домішок, тільки чистий белок.В основі всіх видів лежить сив роточний білок, що це таке ми вже обговорили вище. Різновиди розташовані в порядку зростання якості і, як наслідок, ціни.


Вибираємо оптимальний сироватковий протеїн


Тепер, коли у нас є відповідь на питання «сироватковий білок що це?» і ми отримали дані по його різновидам, постає наступне питання - що вибрати для себе? Відзначимо, що крім очевидних відмінностей по чистоті суміші є ще один важливий фактор. Як і будь-який інший продукт, вироблений з молока, сироватковий протеїн має в своєму складі лактозу або молочний цукор. З нею то і може виникнути проблема, так як цей продукт добре засвоюється і перетравлюється далеко не всіма людьми. Проблема актуальна для всіх, хто переступив вік в 20 років: в цей період знижується вироблення ферментів, які беруть участь в розщепленні лактози. У атлетів можуть спостерігатися розлади травлення, що негативно позначиться на якості тренувань. Вихід є і він дуже простий: переходите на ізолят або відразу ж на гідроізолом, так як в них лактози значно менше.

 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.