Інформація
Пошук

Ерітритол

Nosorog Sucralose & Erythritol 300 грам
0

265 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Ерітритол

Ерітрітол, загальна інформація

Солодощі на фруктозі давно зайняли свою міцну позицію на продовольчому ринку. І не дарма, адже їх вживання абсолютно нешкідливо тим, кому протипоказана глюкоза. Ось і з підсолоджувачем в гарячі і холодні напої те ж саме. Цукрозамінник ерітрітол рекомендується за медичними показаннями людям з цукровим діабетом 1 і 2 типів, і з проблемою ожиріння різного ступеня. Але, він корисний, також, і тим, хто просто вирішив слідувати правилам ЗСЖ.

Походження та особливості ерітрітол

У магазині спортивного харчування «Носоріг» на ерітрітол ціна встановлена ​​- 179 грн за 300 грам. Що, до порівняння, на 30% нижче вартості цього ж продукту в інших магазинах. Але, не це головне. Якість - ось основна складова користі і позитивного результату прийому цієї добавки. Для зручності подамо порівняння ерітрітол з цукром та іншими багатоатомних спиртами в таблиці.

Ввластивості
Ерітрітол
Цукор
Ксиліт
Сорбіт
Ккал. на 100 м
20
398
243
260
коефіцієнт солодощі
0,7
1
1
0,6
Глікемічний індекс
1
100
7
4
Негативний вплив на зуби
немає
Так
немає
немає
Термообробка
дозволена
дозволена
дозволена
дозволена

Так, стає зрозуміло, що негативний вплив ерітрітол на організм дорівнює нулю, причому для будь-якої категорії людей. Дане органічна сполука міститься в більшості солодких фруктів і овочів (диня, кукурудза, груша, виноград, слива та ін). Однак, для напоїв, все ж, простіше вживати ерітрітол у вигляді порошку.

Краще ерітрітол купити в зручній екологічній тарі із застібкою-стрип. Саме в такій упаковці продається цей цукрозамінник на сайті «Носоріг». Переваги цієї тари в герметичності, міцності і екологічності матеріалу.

Користь вживання ерітрітол

Подвійна користь вживання цього підсолоджувача в поєднанні здорового харчування з помірними фізичними навантаженнями. Тому, рекомендуємо перевіряти склад продуктів, перед вживанням, на наявність в них тільки корисних компонентів.

Замінник цукру ерітрітол широко застосовується в кулінарії, продовольчому виробництві, в фармакології та косметології. Відзначимо основні переваги вживання цієї добавки.

  1. Мінімальний глікемічний і інсуліновий індекс ідеальний для вживання людям з підтвердженим діагнозом цукрового діабету.
  2. Стабілізація метаболізму.
  3. Рекомендований для включення в дієти з метою зниження ваги.
  4. Дозволено до обробки високими температурами, без втрати своїх властивостей.
  5. Сприяє відновленню зубної емалі.
  6. Має антиоксидантну дію на людський організм.
  7. За умови дотримання правил прийому не викликає проносного ефекту.

Якщо порівнювати з звичайному цукром, звичайно ця добавка на порядок дорожче. Але, не варто ризикувати, коли справа стосується власного здоров'я. Цінну пораду: купити ерітрітол краще в тому місці, де вам гарантують власне виробництво продукції. Не варто довго шукати, «Носоріг» - той магазин, який забезпечить кваліфіковану консультацію і запропонує якісну продукцію за приємною ціною.

Популярні товари