Інформація
Пошук

Сукралоза

Nosorog Sucralose & Erythritol 300 грам
0

265 грн.

На вагу Сукралоза Е955 (100 грам)
0

585 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Сукралоза

Що таке замінник цукру сукралоза ?

Підсолоджувач сукралоза являє собою 100% -вий порошок сукралози, і його не слід плутати з типовими продуктами, які продаються в супермаркеті, які містять суміш від 90-95% мальтодекстрину та до 5-10% сукралози, що є неефективним способом зниження споживання цукру. 

Сукралоза - це підсолоджувач з широким спектром застосування. Цукрозамінник сукралоза приблизно в 600 разів солодше звичайного столового цукру (сахарози). Його можна використовувати для підсолоджування харчових продуктів та харчових добавок, таких як неароматизований сироватковий протеїн, наприклад.

Купити кращий замінник цукру сукралоза варто тому, що він має наступні переваги

  • Підсолоджувач, який не має калорій (0 калорій)
  • 100% сукралоза, без зайвих наповнювачів
  • Використовується для підсолоджування напоїв
  • Використовується в якості альтернативи цукру для зниження споживання калорій
  • Використовується в широкому асортименті добавок для підтримки ароматики
  • Значно солодше, ніж звичайний цукор (сахароза)

Замінник цукру сукралоза є альтернативою цукру з нульовою калорійністю, і при додаванні в напій або їжу сукралоза різко підвищує солодкість.

Кому підходить самий нешкідливий цукрозамінник - сукралоза ?

Сукралоза рекомендується для тих, хто хоче збільшити солодкість своїх харчових добавок або харчових продуктів, не збільшуючи щоденне споживання цукру. Ідеально підходить для тих, хто на дієті з обмеженням калорій.

Як використовувати найбезпечніший замінник цукру - сукралозу ?

Підсолоджувач сукралоза надзвичайно ефективний, тому використовуйте з обережністю. Використання повністю залежить від застосування, але щоб підсолодити щось на зразок неароматизированного білка, чаю або кави, ми б запропонували 50 мг на коктейль.

Цікаві факти

  1. На етикетці вона може бути позначена маркуванням Е-955. 
  2. Температура плавлення сукралозы 125 °C, а це означає, що вона термостабільна і відмінно підходить для випічки або для інших харчових цілей, де відбувається термообробка, не виділяючи ніяких шкідливих речовин або канцерогенів.
  3. Не має не приємного присмаку на відміну від Стевії. З сукралозою ви отримаєте завжди приємну солодкість.

Купити сукралозу можна у нас в інтернет магазині, а грамотні консультанти з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання.

Популярні товари