Інформація
Пошук

Соняшниковий лецитин

Nosorog Sunflower Lecithin Powder, 200 грам
1

350 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Соняшниковий лецитин

Сфери, в яких застосовують соняшниковий лецитин, можна перераховувати довго. Косметологія, харчова промисловість, народна медицина. Проте з недавніх пір почали використовувати речовину для створення окремого сегмента спортивного харчування. Добавка призначена для атлетів, які ставлять на перше місце турботу про своє здоров'я, що не йде врозріз з наполегливими діями над побудовою і вдосконаленням тіла.

Вплив на організм атлета

Купити Лецитин соняшниковий необхідно тому, що він покращує здоров'я комплексно. Він допомагає запобігти виснаженню центральної нервової системи, підтримує роботу печінки, серця та інших органів. Речовина дає шанс ефективно контролювати кількість холестерину в крові, знижує сприйнятливість організму до емоційних потрясінь і психічних розладів.

Sunflower Lecithin купити варто і з інших причин. Засіб має мінімальний перелік побічних ефектів, реалізується в доступному ціновому діапазоні, не викликає звикання навіть при довгостроковому курсовому прийомі. Він буде доставлений в Київ та інші регіони в стислі терміни, щоб атлети особисто переконалися в його ефективності, і поліпшили показники своєї праці в процесі тренувань.  

Як вибрати підходящий продукт?

Представлений на сторінках каталогу асортимент продукції може збити покупців з пантелику. Щоб уникнути складнощів з вибором, магазин «Носоріг» радить клієнтам скористатися системою фільтрів і відсортувати пропозиції за наступними критеріями:

  • форма випуску
  • ціна продажу
  • обсяг фасування
  • загальна калорійність, калорійність на одну порцію
  • склад, ступінь засвоюваності активних компонентів
  • щоденна доза, рекомендована виробником

Увага до цих базових деталей – ключ до покупку недорогого і якісного соняшникового лецитину. З його застосуванням шлях до кращих спортивних результатів не будуть перегороджувати бар'єри і труднощі у вигляді поганої концентрації, розладів в роботі ЦНС. Ціна на соняшниковий лецитин дуже приваблива, особливо порівнюючи з зарубіжними аналогами. Sunflower Lecithin приймають двічі на день, поєднуючи вживання необхідного обсягу добавки з основними прийомами їжі.

Популярні товари