Інформація
Пошук

Nosorog L-Carnitine Base, 100 грам

Виробник: NOSOROG NUTRITION
Модель: 2000000004617
466 грн.
Ціна в бонусних балах: 466

  • Бонусні бали: 45
  • В наявності

Відправлення день в день

Відправлення день в день

Приємний бонус для улюблених клієнтів

Самовивіз зі складу в Києві

Самовивіз зі складу в Києві

Будні: з 10-00 до 18-00, Сб і Вс: вихідний

Бонусна система

Бонусна система

Оплачуй балами замість гривень!

Nosorog L-Carnitine Base 100 грам - L-карнітин вищого ступеня чистоти. Особливість L-Carnitine Base (L-карнітину основи) перед іншими формами карнітину (наприклад від карнітину тартрат) полягає в тому, що на 100 грам порошку Ви отримаєте 99% саме чистого карнітина. Наприклад, у формі карнітину тартрат міститься 70% L-карнітину основи і 30% L-винної кислоти !!! Тобто L-Carnitine Base найконцентрованіша форма карнітину.

Основна функція L-карнітину - участь в метаболізмі жирів - він забезпечує транспортування жирних кислот в мітохондрії, де вони перетворюються в корисну енергію. Він виконує кілька важливих функцій в нашому організмі:

  • Регулює клітинний метаболізм - разом з коензимом А бере участь в ряді реакцій. Його присутність необхідна для окислення жирних кислот. В результаті прийом L-карнітину не тільки прискорює процес зменшення жирових відкладень, але також захищає запаси глікогену в м'язах і збільшує вироблення АТФ (універсального носія енергії). Це фактори, які також роблять значний вплив на процес розподілу калорій.
  • Він збільшує фізичну працездатність - завдяки вищеописаного механізму захисту м'язового глікогену і збільшення вироблення АТФ він допомагає підвищити здатність організму виконувати тривалі вправи.
  • Допомагає захистити серцево-судинну систему - має здатність знижувати рівень тригліцеридів і холестерину, захищає від аритмій та ішемії.
  • Він діє як антиоксидант - L-карнітин допомагає боротися з вільними радикалами, які послаблюють імунну систему нашого тіла.

Карнітин в великих кількостях міститься в червоному м'ясі, рибі, курці і молоці, тоді як овочі і зерно містять невелику кількість цієї поживної речовини.

Карнітин є вітаміноподібною живильною речовиною (іноді його називають вітаміном BT) і необхідний для вироблення енергії і метаболізму жирів. Карнітин технічно не є амінокислотою, але через структурної схожості зазвичай класифікується як така. L-карнітин синтезується з незамінних амінокислот лізину і метіоніну (для цього має бути доступне достатню кількість вітаміну B1, тіаміну і B6, піридоксину). В першу чергу, дефіцит карнітину виникає від генетичного дефекту, що перешкоджає транспорту карнітину, і це може привести до сплутаності свідомості, болів в серці, м'язової слабкості і ожиріння.

Основна метаболічна роль карнітину пов'язана з транспортом довголанцюжкових жирних кислот через мітохондріальні мембрани (а також з видаленням коротко органічних кислот з мітохондрій), тим самим стимулюючи окислення цих субстратів для метаболічної енергії. Це допомагає запобігти накопиченню жиру в таких областях, як серце і печінку, і може знизити ризик поганого метаболізму жирів у людей з діабетом, а також ризик проблем із серцем. Також було показано, що карнітин покращує антиоксидантний ефект вітамінів C і E. Вважається, що складні ефіри карнітину мають фармакологічну цінність завдяки своїм антиоксидантним властивостям і здатності доставляти легко окислюються вуглецеві одиниці в мітохондрії при хронічних захворюваннях, таких як хвороба Альцгеймера. і дисфункція міокарда при стенокардії.


Склад Nosorog L-Carnitine Base 100 грам на порцію:

1 порція - 1/2 мірної ложки (3000 мг)

Порцій на упаковку - 33

Не містить смакових добавок, ароматизаторів, підсолоджувачів.


Як приймати Nosorog L-Carnitine Base 100 грам

1 порцію перед тренуванням. У дні відпочинку 1 порцію протягом дня.


Харчова добавка при дієті на для контролю ваги. Не можна використовувати в якості заміни різноманітного харчування. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не можна призначати матерям, що годують і вагітним. Зберігати в недоступному для маленьких дітей місці. Зберігати в сухому місці при кімнатній температурі не вище 25 C. Берегти від світла.

Состав
Подкатегории Л-карнітин База, Л-карнітин, Левокарнітин
Форма выпуска: Порошок
Вкус: Без смакових добавок
Вес: 100 гр
Код
Код: 2000000004617
Александра 2023-03-26

Очень хорошая добавка, понравилась.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: карнітин, л карнітин, л-карнітин, L карнітин, L-карнітин, элькарнитин