Інформація
Пошук

Як вибрати протеїн для росту м'язової маси

  • 22 March 2020 16:48:00
  • Reviews: 0
  • Views: 3468
  • 0Вітаємо читачів в нашому блозі. Сьогодні ми поговоримо про питання, які стосуються метаболізму худих і про протеїн для набору ваги. Багатьом людям складно набрати вагу вживаючи протеїн і вони думають, що купувати його немає сенсу. Однак причиною цього є лише те, що консультант неправильно підібрав для вас протеїн або ви самостійно не розбираючись в цьому питанні під впливом реклами в інтернеті купили невірний протеїн.

В рамках цього матеріалу ми не будемо рекламувати всесвітньо відомі бренди і їх кращі протеїни для набору маси, а навчимо Вас основної логіки, щоб Ви самі змогли розбиратися який купити протеїн для росту м'язів.


Хороший протеїн для набору маси


У нашому організмі відбувається безліч процесів після тренування. Якщо ми хочемо набрати хорошу м'язову масу, тоді найважливішим питанням виступає правильне харчування і протеїн для набору м'язової маси.

У питанні з харчуванням головне керуватися основними правилами:

  • Виключаємо жирну їжу (важливо не плутати з корисним жиром Омега З, лляною олією і тд).
  • Зводимо до мінімуму прості вуглеводи (цукор, крохмальні продукти).
  • У раціоні має бути достатня кількість свіжих овочів, фруктів і продуктів багатих на клітковину.

Далі найцікавіше - протеїн для нарощування м'язів. Щоб його правильно підібрати, головне керуватися основними правилами, коли читаєте інформацію про склад протеїну на упаковці:

  • Протеїн з вуглеводами - запорука успіху. Вище ми писали. що потрібно звести до мінімуму прості вуглеводи. Однак неможливо наростити м'язову масу взагалі без вуглеводів, так як вони виступають зарядом для поповнення глікогену в м'язах, прискорюють відновлення після тренувань і дають енергію на тренуваннях.
  • У ролі вуглеводної складової в протеїні може виступати, як лактоза (якщо використовується протеїн молока і молочної сироватки), так і мальтодекстрин / фруктоза і аналогічні їм вуглеводи (якщо використовуєте рослинний протеїн, який сам по собі практично не містить вуглеводів, тому його додатково збагачують вуглеводами ). У другому випадку протеїнова суміш буде значно дешевше за ціною, так би мовити, економ варіант. Однак ми рекомендуємо більше протеїн із молока і сироватковий, крім тих випадків, якщо у вас непереносимість лактози.
  • Найкращий протеїн для росту м'язів повинен на 100 грам порошку містити близько 65 відсотків білка. В такому випадку організм буде отримувати достатню кількість білка і необхідні вуглеводи для метаболізму м'язової маси. Він буде ідеальним для ектоморфа.

Скільки коштує протеїн для росту м'язів


Так, протеїн не дешевий продукт і часто коштує дорого. Однак, ми рекомендуємо вам протеїн для нарощування м'язової маси сироватковий протеїн Nosorog Whey від виробника, вітчизняний бренд європейської якості, так як використовується закордонна сировина з кращих заводів. Протеїн для набору ваги завжди доступний у нас, а ціна порадує всіх без винятку. Різноманітність і асортимент смаків не залишить байдужими любителів смачненького.Автор: Стеценко Ірина

 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.