Інформація
Пошук

Навіщо потрібні амінокислоти?

  • 22 March 2020 16:44:00
  • Reviews: 0
  • Views: 2067
  • 0

Що дають амінокислоти

Організм людини ніколи не припиняє роботу: навіть під час сну активно діють всі органи і системи, а в клітинах йдуть відновлювальні процеси. Для того, щоб вони проходили успішно, необхідний будівельний матеріал, в якості якого і виступають амінокислоти.

Отже, що дають амінокислоти організму людини? Відповідь дуже простий: енергію і матеріал для побудови тканин. Якщо спорт - ваше покликання і ви прийняли рішення наростити м'язову масу, то вам потрібно вживати амінокислоти в їжу в обов'язковому порядку. В принципі, кожен день з їжею надходить в організм невелика кількість амінокислот, але цієї кількості недостатньо для тих, хто працює в інтенсивних тренуваннях. До того ж амінокислоти, речовини, що надходять в організм з їжею, почнуть засвоюватися тільки після перетравлення. Такий варіант не зовсім зручний, тому фахівці зі спортивного харчування рекомендують використовувати білок в чистому вигляді. Як початківці, так і професійні спортсмени можуть купити амінокислоти, які будуть максимально відповідати їх вимогам.

Як вибрати амінокислоти

Розібравшись в тому, що роблять амінокислоти, необхідно визначитися з принципами, на яких спортсмен повинен грунтуватися при їх виборі. Всі речовини даного типу поділяють на замінні і незамінні. Цей момент може стати відправною точкою при виборі: чим більше незамінних кислот знаходиться в комплексі, тим вище його ефективність для спортсмена. При тривалих активних тренуваннях може зацікавити оптовий продаж амінокислот, яка дозволити знизити витрати.

Одним з відомих комплексів є BCAA. У його склад входить лейцин, ізолейцин і валін. Відповідь на питання «що дає BCAA» досить простий: енергію для росту і розвитку м'язів, а також матеріал для їх побудови. За даними досліджень лейцин при розщепленні дає набагато більше енергії, ніж глюкоза: спортсмену вистачає отриманих сил ще мінімум на два підходи. Якщо ви хочете домогтися ефективного відновлення м'язової тканини, виснаженої інтенсивним тренуванням, необхідно приймати повний амінокислотний комплекс приблизно через 15-20 хвилин після завершення заняття. Відзначимо, що після завершення тренінгу в організмі підвищується гормональний фон, який при правильному використанні амінокислот може позитивно вплинути на ріст і розвиток м'язів. Той же BCAA знижує катаболический ефект, інші кислоти збільшують силові показники.

Прийом амінокислот рекомендований не тільки в процесі тренування, але і до неї, і після неї, а також перед і після сну.

Амінокислоти продаються в різних формах: таблетки, капсули, рідкі форми, порошки, жувальні таблетки. При підборі значення має все: ціна, якість, репутація виробника і магазину.

Підбирати амінокислоти необхідно індивідуально, їх ефекти повинні повністю задовольняти вашим потребам. Якщо комплекс підібраний правильно, то ви досить швидко відчуєте позитивний ефект від його застосування.Автор: Стеценко Ирина
 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.