Інформація
Пошук

Який вибрати протеїн в Україні?

  • 22 March 2020 16:52:00
  • Reviews: 0
  • Views: 2485
  • 0

Який вибрати протеїн


Серед спортсменів, які займаються силовими видами спорту, протеїн користується великою популярністю. Він є основним джерелом амінокислот, які використовуються організмом людини в якості будівельного матеріалу, в тому числі і для м'язової тканини.

Перш ніж вирішити, якої фірми протеїн вибрати, потрібно визначити його основні різновиди за типом вихідного матеріалу. У продажу в Україні, зокрема в Києві, можна знайти:

  • сироватковий - проводиться на основі молочної сироватки, підданої багатоетапної фільтрації. Володіє високою швидкістю засвоєння. Може бути у вигляді концентрату, ізоляту і ГІДРОІЗОЛЯТАМИ - відрізняються чистотою (відсотком вмісту вуглеводів і жирів)
  • казеїновий - також є молочним продуктом, але його отримують не з сироватки, а прямо з молока. Так як молекули мають високу опірність до кислотному середовищі шлунка, то він виділяється серед інших білків тривалим часом засвоєння
  • яєчний - отриманий з натуральних курячих яєць, при переробці повністю видаляють вуглеводи, жири залишаються в невеликій кількості
  • рослинний - найчастіше соєвий. Низький вміст амінокислот робить його не дуже популярним, але він вважається ідеальним протеїном для веганів. Кращий варіант - соєвий ізолят, який використовують не тільки прихильники рослинної їжі, а й ті, хто шукає білок дешевше
  • яловичий - використовується рідко, на нього навіть не варто звертати особливої ​​уваги
  • багатокомпонентний - суміш декількох видів, придумана тим чи іншим виробником для того, щоб зібрати в одній ємності кращі властивості різних типів білка.

Зазвичай ціна на протеїн залежить як від його якості, так і від репутації виробника. Якщо створити рейтинг за типом, то на вершині будуть суміші, що містять сироватковий і казеїновий протеїни. Якщо ж порівнювати бренди, то тут варто орієнтуватися як на думку експертів, так і на відгуки споживачів.


Як вибрати протеїновий комплекс


У кожного бодібілдера є своя відповідь на питання, якої фірми протеїн краще. При виборі ми рекомендуємо орієнтуватися в основному на ті цілі, які ви для себе ставите.

Вам необхідний набір м'язової маси - зверніть увагу на сироватковий концентрат. Якщо ж у вас непереносимість лактози, то варто використовувати ізолят або навіть гідроізолом білка. В принципі не переносите сироватковий білок або хочете заощадити - купіть багатокомпонентний склад: він краще окремого соєвого білка, при цьому варто навіть менше концентрату сивороткі.Для тих, хто прагне схуднути, важливо отримувати норму білка: коли в організмі знижується кількість вуглеводів, необхідно збільшувати в ньому кількість білка. Тут не стільки важливо, якої фірми протеїн вибрати, скільки правильно скласти раціон харчування. Збільшення кількості білка при схудненні потрібно не тільки для збереження обсягу м'язів, але і для поліпшення інсулінової резистентності. При схудненні не можна використовувати калорійні види протеїну, варто звернути увагу на казеїн або сироватковий ізолят. У цих добавках практично немає вторинних нутрієнтів, отже, і зайвих калорій. Якщо потрібно придушити голод, то тут прекрасним рішення також стане казеїн, так як він довго витрачається в шлунку.

Вирішуючи, якої марки протеїн вибрати для підтримки ваги, зверніть увагу на продукцію тих виробників, які дають оптимальну кількість калорій в разової порції. Тут найкраще орієнтуватися на смак, з цієї точки зору багатокомпонентний білок є найоптимальнішим решеніем.В підсумку можна зробити висновок: ви самі зрозумієте, якої фірми протеїн хороший, якщо правильно підберете різновид.


Автор: Стеценко Ірина

 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.