Інформація
Пошук

Протеїн в порошку

-17 %
Акція
Nosorog Whey айс крім, 1 кг
2

832 грн. 693 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey бісквіт, 1 кг
1

832 грн. 693 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey банановий, 1 кг
1

832 грн. 693 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey дика вишня, 1 кг
0

832 грн. 693 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey натуральний, 1 кг
1

832 грн. 693 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey тоффі-карамель, 1 кг
0

832 грн. 693 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey шоколадний, 1 кг
9

832 грн. 693 грн.

Nosorog Egg Albumin шоколадний, 900 грам
1

1 036 грн.

Nosorog Hemp Protein натуральний, 400 грам
0

438 грн.

Nosorog Micellar Casein ваніль, 700 грам
1

800 грн.

Nosorog Micellar Casein натуральний, 700 грам
0

800 грн.

Nosorog Micellar Casein шоколад з вишнею, 700 грам
0

800 грн.

Nosorog Pea Protein Isolate натуральний, 700 грам
0

693 грн.

-14 %
Акція
Nosorog Premium Whey натуральний, 1 кг
0

905 грн. 780 грн.

Nosorog Ultra Formula банановий, 1 кг
2

959 грн.

Nosorog Ultra Formula ваніль, 1 кг
0

959 грн.

Nosorog Ultra Formula шоколадний, 1 кг
4

959 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey полуниця, 1 кг
2

832 грн. 693 грн.

Nosorog Egg Albumin натуральний, 1 кг
2

1 151 грн.

Nosorog Pea Protein Isolate тофі, 700 грам
0

693 грн.

Показано з 1 по 20 із 31 (всього сторінок: 2)

Протеїн в порошку

Який протеїновий порошок вибрати

Протеїн - необхідний макроелемент в раціоні людини, він необхідний в сприянні адаптивної реакції м'язів на тренування. Щоб тримати своє тіло у відмінній формі, необхідно протеїновий порошок купити, ціна якого в інтернет-магазині Носоріг вигідна для клієнтів. Застосування цього продукту заповнює потрібну кількість білка в додаток до силових тренувань. Вибір найбільш гідного протеїнового порошку - складне завдання. Тому, перед тим, як підібрати необхідний продукт, потрібно ознайомитися з можливими варіантами для покупки.

Якісні показники протеїнового порошку

Один з важливих критеріїв при виборі протеїнового порошку - склад і властивості. Такий порошок містить близько від 60 до 90% білкового продукту. Дотримуючись наших порад, ви зможете протеїн в порошку купити за найбільш вигідними цінами. Давайте розглянемо склад білкового порошку докладніше.

  1. Добавки. В деякі протеїнові порошки виробник вказує, що додані амінокислоти, проте важливо розуміти, насправді вони містяться в протеїновому порошку з самого початку, тому що білок це амінокислоти і є. Також далеко не всі піногасники, емульгатори та підсолоджувачі підійдуть кожному з вас. Найкраще купити протеїн в порошку без добавок, чистий.
  2. Амінокислоти. Білок містить невеликі структури, звані амінокислотами. Разом їх 23, з них 9 - незамінних для організму.
  3. Білки - це ті амінокислоти, які не виробляються самостійно організмом, проте їх наявність необхідно для його нормального функціонування. Ви можете приймати їх з їжею або з добавками.

Особливої ​​згадки заслуговують незамінні амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (BCAA), їх всього три:

  1. лейцінових амінокислота;
  2. ізолейцин;
  3. валін.

Лейцин грає основну роль в прискоренні м'язового анаболізму - нарощування м'язової маси. Спортивне харчування та протеїн в порошку має певну кількість лейцину.

На етикетці буде видна амінограмма. Вона допоможе купити в порошку протеїн високої якості. Це список, в якому перераховані всі амінокислоти, присутні в протеїновому порошку.

Види білкових порошків

На ринку сьогодні представлена ​​велика кількість протеїнових порошків. Ми пропонуємо ознайомитися з усіма видами подібних спортивних продуктів, а також дізнатися, де купити білковий порошок за доступними цінами.

Сироватковий протеїн

Це один найпопулярніших порошків, який використовують навіть професійні спортсмени. Виготовлений з молочної сироватки. Фахівці зі спортивного харчування радять порошок Nosorog Whey від відомого серед спортсменів бренду. Він містить 100% натуральний білок, а широкий спектр смаків робить його одним з найбільш улюблених продуктів спортивного харчування бодібілдерів.

Використання натурального сироваткового протеїну забезпечить:

  • швидке збільшення м'язової маси;
  • тривалу ситість;
  • відновлення після інтенсивних видів тренувань;

Навіть якщо у вас непереносимість лактози, порошки Whey безпечні для людей, що мають гіполактазію. Крім того, на протеїновий порошок ціна буде більш ніж прийнятною.

Колагеновий білок

Цей білок виробляється організмом, але при підвищених фізичних навантаженнях потрібно більшу його кількість. Він допоможе швидше відновитися після тренувань.

Втрата цього білка призводить до пошкодження суглобів і передчасного старіння шкіри. Щоб уникнути цього, додайте в раціон супи з хрящів тварин або вибирайте добавку з гідролізованим колагеном.

Рослинні білки

Це практичний варіант, якщо Вам терміново потрібен недорогий замінник тваринного протеїну. Його використовують замість молочного при непереносимості лактози. На такий протеїновий порошок ціна нижче, ніж на молочний.

Гороховий протеїн і сироватковий протеїн показали схожі результати в плані збільшення м'язової маси, що робить рослинний протеїн хорошою альтернативою.

Де купити протеїновий порошок

Який би ви не вибрали продукт, завжди можна купити протеїн в порошоку за вигідними цінами в онлайн магазині спортивного харчування Носоріг. Ми пропонуємо товар з найкращим складом, а також надаємо чинники, завдяки яким буде залежати ваш вибір.

Популярні товари