Інформація
Пошук

Види протеїну

  • 22 March 2020 16:19:00
  • Reviews: 0
  • Views: 2654
  • 0

Види протеїну

Протеїн або білок є важливим компонентом для побудови всіх клітин організму. Саме з протеїну організм людини отримує амінокислоти, які використовуються для росту, харчування і відновлення тканин.

В області спортивного харчування використовується кілька видів протеїну, в бодібілдингу найбільш поширені:

Існує також комплексний протеїн, який можна купити в Україні. Теперь, знаючи, які є види протеїнів, розглянемо їх особливості.

Різновиди протеїнів за походженням

Види протеїнів за походженням можна чітко визначити виходячи з їх назви. Сивороточний протеїн виробляється з молочної сироватки. Він має найвищу швидкість засвоєння в порівнянні з іншими білками. З його участю клітини м'язів буквально моментально отримують незамінні амінокислоти. До 50% цього протеїну становить комплекс амінокислот BCAA, які життєво необхідні для відновлення всіх м'язів після посилених тренування. Крім цього саме сироватковий сприяє відновленню мікрофлори кишечника, покращує засвоєння кальцію і зменшує ймовірність захворювань на вірусні інфекції. Вибираючи даний вид протеїну для використання при відновленні м'язів після тренувань, необхідно враховувати той факт, що він не тільки швидко засвоюється, а й дуже швидко виводиться з організму. Саме тому його потрібно приймати частіше, щоб поповнити дефіціт. Наступний різновид протеїну - соєвий. Він має рослинне походження і містить в собі більш високий відсоток лізину і глютамину, ніж інші різновиди протеїнів. Якщо ваш організм не переносить молочні білки або ви дотримуєтеся вегетаріанства, то вам варто купити протеїн даного виду в Києві.

Крім усього іншого соя містить велику кількість вітамінів і мінералів, які знижують ризик утворення ракових пухлин, беручи участь в життєдіяльності організму. Спортивні харчові добавки, що містять соєвий протеїн, коштують дешевше, ніж ті, до складу яких входить той же сироватковий. Різноманітність протеїнів, використовуваних в спорті, продовжує казеїн. Цей вид протеїнів має чудову властивість: він може переварюватись в організмі людини тривалий час, так як має певні особливості будови. Казеїн відносять до протеїнів високої якості, він досить просто синтезується, а в організм доставляє дуже багато амінокислот, які той не може виробляти самостійно. У кожного виду протеїну, описаного вище, є як свої переваги, так і певні недоліки. Тому відмінним варіантом, як для початківців, так і для досвідчених спортсменів може стати комплексний протеїн. До його складу входять різні протеїни, які дають організму спортсмена і матеріал для моментального відновлення після тренування, і запас поживних речовин для тривалого використання, і запас вітамінів і мінералів.

 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.