Інформація
Пошук

Омега 3 риб'ячий жир в капсулах

Nosorog Omega 3 Gold 1000 мг, 180 капс
1

527 грн.

Nosorog Omega 3 Gold 1000 мг, 500 капс
0

961 грн.

Nosorog Omega 3 Gold 1000 мг, 90 капс
0

293 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Омега 3 риб'ячий жир в капсулах

Присутність в щоденному раціоні риби і морепродуктів призводить до зменшення ризику смерті від хвороб серця. При такому режимі харчування людина отримує потрібну порцію риб'ячого жиру з важливими омега-3 ПНЖК (поліненасичені жирні кислоти). Адже останні зазвичай не синтезуються організмом. Для їх заповнення потрібно додатково приймати таблетки омега 3, ціна повної відмови від яких для здоров'я може виявитися занадто великою.

Різниця між комплексом омега 3 і риб'ячим жиром

Риб'ячий жир являє собою природний продукт, а омега 3 в капсулах - комплекс ПНЖК, що входять в цю речовину. Сам жир відрізняється різким запахом, хоча за своїм виглядом схожий на добре знайомі нам рослинні масла.

Природні джерела омега-3

Ліквідувати дефіцит омега-3 вдається двома методами: або дотримуватися режиму харчування, збагаченого жирними кислотами, або регулярно вживати риб'ячий жир, купити таблетки з яким не важко.

Є три основних види омега-3: кислоти EPA (ейкозапентоеновая), ALA (альфа-ліноленова) і DHA (докозагексаєнова). Рейтинг головних джерел EPA очолює жирна океанічна риба - насичене цією кислотою м'ясо лосося, вугра, скумбрії, різних видів сардини. Значними її запасами володіють такі дари моря, як печінка тріски і деякі види водоростей. У цих же морепродуктах відзначається високий відсоток DHA. ALA особливо багато в рослинних оліях з насіння льону, конопель і гірчиці.

Для чого потрібні омега-3 жирні кислоти

Препарати, що містяться в омега-3, надають позитивний ефект на здоров'я людини:

  • омега таблетки (ціна на які найвигіднішою буде на сайті Носоріг) позитивно впливають на кровоносну систему;
  • надають позитивний ефект на гостроту зору;
  • стимулюють оновлення шкіри;
  • перешкоджають передчасному руйнуванню і зношування хрящових тканин;
  • покращують репродуктивні функції.

Форми випуску ліків, що містять омега 3

Для дорослих людей риб'ячий жир випускається у формі твердих капсул (таблетки) або рідкого масла. Перший варіант дешевший, але відгуки багатьох людей про нього не дуже упереджений через незвичайний запах. Риб'ячий жир в капсулах купити вийде більш затратно, зате вживати значно зручніше, до того ж продукт буде без специфічного смаку і запаху.

Комплекс омега-3 в формі приємного для вживання сиропу або капсул фігурної форми надходить у продаж як дитячий риб'ячий жир. Ціни подібних БАДів вище, оскільки в свій склад включають ще й додаткові мінерали з вітамінами, затребувані молодим організмом для повноцінного розвитку.

Норми споживання риб'ячого жиру і омега-3

Одна капсула (таблетка) риб'ячого жиру еквівалентна тисячі міліграмів жирних кислот омега-3. Доза споживання препарату на добу різна, дізнатися точно її можна після консультації у лікаря-спеціаліста. Слід також звернути увагу на поліненасичені кислоти, характерні для однієї конкретної таблетки риб'ячий жир (ціна на Носоріг вас приємно здивує). Дані в кожному конкретному випадку можуть значно відрізнятися, залежать від виробника і вказані в інструкції.

Можливі побічні негативні ефекти

Риб'ячий жир (таблетки ціна якого найкраща на Носоріг) і комплекси омега-3 протипоказані, якщо хоча б один з компонентів БАДів може спровокувати алергічну реакцію. Також негативні ефект можливий після хірургічних операцій, при підвищеній концентрації кальцію в плазмі крові, хронічних пошкодженнях нирок і хвороби печінки. У таких випадках обов'язково слід отримати повноцінну консультацію у свого лікуючого лікаря.

Чому варто купити таблетки омега 3 на сайті Носоріг

Інтернет-магазин Носоріг пропонує купити таблетки омега 3, ціни на які істотно вигідніше, ніж в аптеках України і Києва. На риб'ячий жир в таблетках ціна може різнитися залежно від виробника, хоча вартість, як правило, нижче, ніж багатокомпонентних комплексів. У будь-якому випадку, для отримання повної інформації про продукт ви можете відкрити меню «Категорії» на сайті Носоріг або проконсультуватися у наших менеджерів.

Популярні товари