Інформація
Пошук

Властивості женьшеню

  • 05 November 2020 23:00:00
  • Reviews: 0
  • Views: 3028
  • 0

Екстракт женьшеню - які його властивості?


Існує більше десятка різновидів цієї рослини, в тому числі червоний женьшень, корейський женьшень, китайський женьшень та інші. Незалежно від різновиду, ця рослина особливо відомо в аюрведичній медицині, але його позитивна і різнобічна дію призвела до того, що екстракт кореня женьшеню все частіше використовується в нашому кліматі, особливо у вигляді добавок. Оздоровчі властивості є результатом в основному компактності гінзенозідов, активних сполук, які містяться в ньому незалежно від сорту рослини. Різниця між видами полягає в розмаїтті інших з'єднань, але, тим не менш, гінсенозіди грають найбільш важливу роль.

Що таке гінсенозіди?


Як зазначено вище, найбільш важливими сполуками, що містяться в женьшені, є гінзенозіди. Згідно з останніми дослідженнями, гінзенозіди дуже позитивно впливають на процес навчання і запам'ятовування, а також значно впливають на більш ефективне функціонування нервової системи. Тому використання добавок женьшеню особливо рекомендується людям, які працюють інтелектуально. Женьшень також володіє адапотогенним дією, тому призначений для всіх, хто бореться із зайвим стресом, знаходиться в складних, стресових ситуаціях і т. д. Адаптогени, завдяки гінзенозідам зменшують негативні наслідки тривалого стресу і допомагають організму адаптуватися до несприятливих умов. Крім того, гінзенозіди відповідають за кращу оксигенацію організму, оскільки вони допомагають гемоглобіну зв'язувати молекули кисню і транспортувати їх до всіх тканин і органів, що виражається в кількості одержуваної енергії.

Властивості женьшеню


Женьшень, в свою чергу, покращує розумову працездатність, а також фізичну працездатність. Ще одна важлива властивість женьшеню через наявність гінзенозідов - зміцнення імунітету. Що ж, ці сполуки дуже благотворно впливають на імунну систему, вони сприяють боротьбі з вірусами, бактеріями і грибками. Особливо варто подумати про додавання женьшеню восени. Не можна не згадати про те, що гінсенозіди - потужні антиоксиданти. Антиоксиданти - це надзвичайно важливі сполуки, які в значній мірі сприяють нормальному функціонуванню нашого тіла.

Перш за все, вони зменшують окислювальний стрес, що виникає в результаті неправильної дієти, стресу, нестачі сну і т. д., І який викликає розвиток багатьох захворювань, включаючи захворювання системи кровообігу та нервової системи. Таким чином, добавки з женьшенем можуть виявитися дуже хорошою дієтичною добавкою і способом забезпечити тверду дозу дуже важливих антиоксидантів. Також варто згадати, що женьшень підсилює і збільшує вироблення сперми у чоловіків, а також допомагає при аменореї і недостатності яєчників у жінок. Завдяки цьому вважається хорошим методом лікування безпліддя.


Женьшень, крім гінсенозідов, містить вуглеводи, вітаміни групи B, вітаміни C і E, мінерали, такі як залізо, магній, калій і мікроелементи, такі як марганець, мідь і кобальт. В цілому, всі різновиди женьшеню дуже схожі за складом і приблизно корисні для здоров'я, проте між деякими різновидами є досить чіткі відмінності. Наприклад, корейська різновид (така ж популярна, як і американська) стимулює організм, підвищує кров'яний тиск і швидше рекомендується людям, у яких в повсякденному житті мало енергії, або тим, хто бореться з гіпотонією. Навпаки, американський женьшень надає заспокійливу дію. Таким чином, він знижує кров'яний тиск, а також зміцнює легені і заспокоює тіло.

 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.